Jaky koupit sporak?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

joana
1 příspěvek 17.04.04 14:57
Jaky koupit sporak?

Mam dotaz, ktery neni az tak uplne mimo misu a souvisi s varenim. Nevim, jaky koupit sporak - tedy s jakou troubou. Rozhoduji se mezi dvema typy. Jeden ma gril a ventilator, ale u ventilatoru nema kruhove teleso. Druhy nema gril, ale ma kruhove teleso u ventilatoru. Co se bezneji pouziva? Vzpominam si, ze na nasem predchozim bydleni jsem obcas uzivala gril, kdyz jsem potrebovala neco rychle dopect, protoze mi pripadalo, ze trouba ma hodne maly vykon a pece strasne pomalu. Ale normalne jsem gril ke klasickemu grilovani nikdy nepouzivala, a nepredpokladam, ze nekdy budu. (Kdyz uz grilovat, tak na drevenem uhli :-)

Reklama

Reklama

Reakce:

Kroketka
15 příspěvků 28.04.04 14:04
...

Milá Joano,teprve teď me Penda upozornila na Tvůj dotaz.Takže zkusím ti poradit,protože elektrospotřebiče pro domácnost prodávám.Určitě si kup sporák,který má kruhové tělěso u ventilátoru,pro­tože když zapneš ventilátor,tak ti rovnoměrně rozhání teplotu po celém prostoru trouby a můžeš péct víc plechů najednou.U těch bez toho kruhového tělesa to moc dobře nejde.
Takže přeju mnoho úspěchů v pečení a grilování !!!

Labužník jandule02
1089 příspěvků 07.04.09 14:02
Já sice nejsem odborník,

ale za svůj život jsem vystřídala několik sporáků a trub. Dospěla jsem k závěru, že ideální je trouba horkovzdušná, protože gril spočívá jen v tom, že se pustí na maximum horní spirála. A samozřejmě elektrika, plyn již nikdy více.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Newsletter

Milujeme vaření, nikoliv spam. Přihlaste si novinky z Labužníka.

Přihlásit se k newsletteru

Reklama

Naši partneři

Vitalion

zdraví, nemoci, léčení
www.vitalion.cz

eMimino

těhotenství, děti, rodina
www.emimino.cz

Recept na jídlo

recepty, jídlo, vaření
www.receptnajidlo.cz