Jaké znáte recepty proti škytavce????

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

glama 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.07.04 09:42
Jaké znáte recepty proti škytavce????

1/ Nadechnout a stále dokola opakovat co nejdéle: Šla škytavička po moři, potkali ji tři muži škytavičku chytili, do moře ji hodili!

2/ Zvláštní hmat: Škytajícímu vtisknout svůj palec doprostředka dlaně, držet druhou rukou jeho ruku a palcem jemně masírovat střed dlaně

3/ Dotaz: Co jsi měl předevčírem k obědu? Škytající začne vzpomínat a na škytavku „zapomene“

4/ Dát napít vody škytajícímu od jiného. Škytající klekne na kolena a druhý mu dává pít ze sklenice

5/ Poněkud drastický: Kopnout do sebe malého panáka kvasného lihového octa. To dělá náš kamarád a na něj to 100 % zabírá. Nikdo jiný to ještě nezkusil…

A další?

Reklama

Reklama

Reakce:

esmeralda
4813 příspěvků 02.07.04 11:56
Glamo,

Tady u protinožců, asi právě proto že jsme tu „vzhůru nohama“, je oblíbený tento způsob: připravíš si sklenici vody, potom se předkloníš jak jen to jde a tu vodu piješ tak, že si dáš rty na ten spodnější okraj sklenice. Zní to bláznivě, ale jde to. Mnoho mých přátel je přesvědčeno, že to pomáhá. Já na škytavku netrpím. Moje bránice se brání jenom když jdeme na indickou stravu a je to hodně pálivé.

penda
4752 příspěvků 02.07.04 13:17
chachacha....

my si zacpáváme nos jako při chtění se potopit pod vodu, ale před tím hluboký nádech, potom teda zacpat nos a chvíli nedýchat, můžete při tom třeba počítat do deseti…anebo pít vodu se zvednutou rukou či kloktat několik minut anebo pít vodu ze vzdálenějšího okraje sklenice…a taky pomáhá šoková terapie..třeba hodit škytajícímu za krk led anebo mu plácnout do zad…metod je hrozně moc… určitě…a já škytám jen když se hrozně směju anebo když jsem zrovna najezená a začnu se smát…a taky jsem škytávala…ale to radši neřeknu, protože to patří spíš na stránky jiného zaměření, i když je to také o „labužničení“… :-))

Kroketka
15 příspěvků 24.07.04 11:13
Zrovna včera

jsem skoro celé odpoledne škytala a nepomáhalo mi nic z toho,co je tady psáno-teda toho panáka octa jsem si odpustila…
Pak přišla sousedka a poradila mi,ať si nakapu na kostku cukru Alpu…Lidičky,za­bralo to !!!!

Sněhurka
446 příspěvků 24.07.04 11:36
Škytavka?

My známe zase tento postup: Škytající chudák zvedne ruce (většinou na rozkaz „Hände hoch!“ ) dostatečně vysoko a někdo jiný mu dá napít. Zatím neznám nikoho, na koho by to nezabralo. Doporučuji vyzkoušet

Labužník Sarka
433 příspěvků 24.07.04 17:24
škyt

Zvedne se prava noha a leva ruka zaroven. A nebo naopak?

Eleeen
1127 příspěvků 28.07.04 07:19
Kostka cukru

Mám podobnou zkušenost jako kroketka, ale ještě jednodušší. Vlož si do úst kostku cukru a cukr nech rozpustit, pak ho spolkni. Alpa ani není potřeba. Zabírá to nejen mě.

Viky02
33 příspěvků 30.07.04 20:19
škytavka

u me funguje-nedýchat a 3× polknout-

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Newsletter

Milujeme vaření, nikoliv spam. Přihlaste si novinky z Labužníka.

Přihlásit se k newsletteru

Reklama

Naši partneři

Vitalion

zdraví, nemoci, léčení
www.vitalion.cz

eMimino

těhotenství, děti, rodina
www.emimino.cz

Recept na jídlo

recepty, jídlo, vaření
www.receptnajidlo.cz