Jaké hotové směsi na chleba používat?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Jaruna7
61 příspěvků 11.04.07 14:10
Jaké hotové směsi na chleba používat?

Když jste byli na mě s tím mým pokaženým chlebem tak milí, dovolím si ještě jeden dotaz.
Poraďte mi prosím, jaké hotové směsi jsou nejlepší a kde je sehnat-internet? U nás v Břeclavi jsou vyprodány ve všech 6-ti prodejnách pekárničky a krabičku se směsí jsem našla jen jednu
Slyšela jsem, že dobrá je ALBENA?-je to správně, jela jsem tramvají v Brně, když to dvě dámy probíraly, pohužel vystoupily dřív, než jsem se mohla zeptat. Moc a moc děkuji. Jarka

Reakce:
Jaruna7
61 příspěvků 11.04.07 14:18
Jarka a chléb

To bude asi firma Labeta?

KUHTIK
39 příspěvků 11.04.07 15:52
Chlebové směsi - Jaruna 7

Určitě se nejedná o Albenu, s největší pravděpodobností jde o směs firmy Labeta. Stručný návod na pečení chleba je zde: http://www.mlyn-korunka.cz/smesi.html.
Nejlépe se zorientujete, když si do vyhledávače google zadáte " chlebové směsi". Je tam mnoho užitečného, třeba vám to pomůže. Přeji mnoho úspěchů a ještě více dobře upečených chlebů.

Labužník housenka02
609 příspěvků 11.04.07 18:34
...

… mám odzkoušené dva internetové obchody, které dodávají směsi :

www.evron.cz/bielmer - dovážejí směsi z Německa stojí kolem 15,–Kč za kus

www.tyrus.cz dodávají 2 druhy směsí / světlý a tmavý/ v současné době jsou v akci za 9,90Kč za kus.

Labužník housenka02
609 příspěvků 11.04.07 18:40
omlouvám se...

uvedla jsem špatnou adresu :

místo tyrus má být www.gastropro.cz

lydia
1227 příspěvků 12.04.07 11:10
Jaruno

i u Lidla dostaneš hotové směsi, alespoň u nás je mají. Já dělám obyčejně z poloviny balení. Myslím si, že se to lépe promíchá. Právě teď roste medvědí čenek, přidej nakrájený, je to velmi dobré.

Jaruna7
61 příspěvků 12.04.07 11:37
Všem velmi děkuji

Hurá, můj první chlebík-(2. v pořadí) je již takový, jaký jsem si vysnila. Jste moc hodní, že jste mi pomohli. Až bude i desátý O.K., pustím se pomalounku do experimentování. Manžel, byl nejprve velmi skeptický, je nadšený-a to je co říct.
Přeji všem krásné jaro. Jarka

Jaruna7
61 příspěvků 12.04.07 11:41
Lidunko . u mně na zahradě roste medvědí česnek

Díky i Tobě. Medvědí česnek roste nejen u mě na zahradě, ale kolem Břeclavi jsou ho v lesích lány. Pokud by někdo potřeboval sazeničku, ráda zašlu pouze za poštovní a balné. Z přírody se to prý nesmí, ale…
Potřebuje stále zastíněný kout zahrady, který je stále vlhký-kde jinak nic nerostek a obrovské zálivky. Půda raději zamokřená, kyselá.

jorgen
1 příspěvek 15.06.07 09:18
...

Zdravím Vás, Jarko, náhodně jsem nahlédla a ráda Vám poradím. Píšete, že jste z Břeclavi?
Manžel mi vozí z Rakouska výborné směsi na chléb, je to 1kg balení za necelé EURO a asi 8 druhů, vč. sladkého. Kupuje je v nějakém hypermarketu za hranicemi (snad v Poysdorfu?) a protože jsme velká rodina, tak vozí asi 60 kg)))) Ještě se ho zeptám, kde přesně. Byl by to pro Vás jen hezký výlet))))
Peču v normální troubě ve dvou chlebíčkových formách a teď, asi týden, mám novou pekárnu.
 Jorgen

Machnacanka
194 příspěvků 15.06.07 19:02
...

Jarka, neviem či sa mi podaril odkaz, ale na tej stránke sa dá objednať zmes na chleba. Zatial mám vyskúšaný sedliacky a melónový - to je vlastne chlebík so slnečnicovými jadierkami. Posielajú aj do ČR ako som sa dočítala.

pečenie chleba z hotovej zmesy

Váš příspěvek

Newsletter

Milujeme vaření, nikoliv spam. Přihlaste si novinky z Labužníka.

Přihlásit se k newsletteru

Naši partneři

Vitalion

zdraví, nemoci, léčení
www.vitalion.cz

eMimino

těhotenství, děti, rodina
www.emimino.cz

Recept na jídlo

recepty, jídlo, vaření
www.receptnajidlo.cz