Jak začííít !!!

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Stránka:  « Předchozí 1 2
Marsi111
33 příspěvků 2.4.07 20:05
...

Hojky samozřejmě že školu do končím tědka skončim ve třeťaku a pak jen si dokončim na dálkové studium maturitu, děkuji za přání pak vám pošlu i fotografie svého ditěte ale to jsi ještě počkáte

DanaJ
1136 příspěvků 3.4.07 08:53
Marsi

Téda jo, to koukám, co se tu všechno změnilo, za těch pár dnů, co jsem byla pryč.
Přeji Ti teda hodně štěstíčka a ať to šlape jak má. Taky si myslím, že v těhotenství není pro dietu místo ani malinkaté. Je třeba se stravovat zdravě, aby miminko mělo vše, co potřebuje k vývoji. Tak tfuj tfuj pro štěstí a přeji krásné prosluněné dny. Hlavně nezanevři na Labužníka a buď tu s námi. ..a pěkné Velikonoce

Marsi111
33 příspěvků 5.4.07 22:32
...

Ahoj Lidičky všem vám přeji krasné Velikonoční Svátky
kdyby někdo napsal, tak odepišu v sobotu .
Zítra nastupuji na 2 dny do nemocnice na vyšetření kvúli těhotenství. Doufám že bude vše v pořádku Ahojky Marrssi111

DanaJ
1136 příspěvků 6.4.07 12:34
Marsi111

..ahoj človíčku. Přeji ať jsi OK.
Taky nám na sebe něco prozraď (v části Můj Labužník na sebe můžeš něco prásknout do Osobní nastavení - Detail o mně).

Marsi111
33 příspěvků 11.4.07 15:36
...

Ahojky jak se máte ja se omlouvám že sem dřív nenapsala, ale nemohla sem setu vůbec dostat. Jinač v nemocnici jsem byla aš do neděle .. tědka už musím jdu ke kamarádce … Ahoj

Marsi111
33 příspěvků 11.4.07 15:36
...

Ahojky jak se máte ja se omlouvám že sem dřív nenapsala, ale nemohla sem setu vůbec dostat. Jinač v nemocnici jsem byla aš do neděle .. tědka už musím jdu ke kamarádce … Ahoj

Marsi111
33 příspěvků 19.4.07 14:01
...

Ahoj jak se máte. Já skvěle břiško mi malinko porostlo ale málo, dneska jeto 9 týdnu 3 dny , termín porodu bych měla mít 21.11 2007 toje ještě strašně moc čusu. A covy jak se máte ?

bona
2416 příspěvků 19.4.07 18:16
Marsi,

já jsem byla těhotná dvakrát, ale bříško se mi začalo lehce zvedat až tak ve čtvtrtém, pátém měsíci…nemáš jich tam náhodou víc :-))?

Marsi111
33 příspěvků 19.4.07 19:32
Bonno

Jééé no to na ultrazvuku není moc vidět , ale nestraš dvojčatka to snad ne … Ale malinko semi tak zakulatilo břicho

jau
457 příspěvků 19.4.07 19:55
Marsi, neboj,

na hubených holkách je to vidět dřív

bona
2416 příspěvků 19.4.07 20:50
Jau, co si to o mě myslíš :-))?

Já jsem obě těhotenství začínala na 52 kilech (nejsem liliput, měřím 170). Je pravda, že jsem přibrala poprvé 16 a podruhé 14 kg a pak to šlo rychle dolů…
Takže nevím, nevím, ale já jsem opravdu neslyšela o tom, že by devátý týden těhotenství byl vidět..
Co Vy na to, matky?
Ale Marsi, hodně štěstí (a kdyby byla miminka dvě, tak štěstí dvojnásobné…:-)))). Papa Bona

HelcaK
960 příspěvků 19.4.07 21:42
Bono,

jestli Marsi začala jíst trochu normálně a přestala považovat jedno jablko denně za dostatečnou stravu, tak jí to bříško mohlo poporůst klidně i bez dvojčat…

jau
457 příspěvků 19.4.07 21:52
Bono

Já začínala taky na 52 kilech, pokaždé jsem přibrala pouhých 8, při druhé holce 9 kg, kvůli diabetu, musela jsem se hlídat. Ale obě těhotenství na mě byla vidět okamžitě, opravdu jsem měla náznak bříška už od osmi týdnů. A taky mi pokaždé lidi předpovídali dvojčata, když jsem měla břicho ve třech měsících, jako jiné v šesti. Od šesti měsíců mi břicho rostlo už jen do šířky a po druhém porodu jsem se rozšířila celá o 20 kilo, ale to už je jiná kapitola

bona
2416 příspěvků 19.4.07 23:24
Jau,

pravda je, že když jsem rodila, měla jsem břicho jako ostatní v šestém, sedmém měsíci…mám z toho i fotky a kolikrát si říkám, jak se tam ty mé třiapůl kilové děti vůbec vešly…
Ale těch deset kilo, co mám nyní navíc, také patří do jiné kapitoly… má název dobré papání…:-)))).

Marsi111
33 příspěvků 21.4.07 18:11
...

No aji na kamarádce bylo vidět těhotenství brzy. Tak doufam že mimčo bude jen jedno. :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D

Můžu se tady někoho zeptat jak dlouho asi trval váš první porod . Ja mám trochu strach.

Marsi111
33 příspěvků 24.4.07 19:10
Ahojky

Tak co jak se máte , ja špatně sem nemocná ale jeto jen zanět.

Jaruna7
61 příspěvků 26.4.07 20:52
Milá Marsi,

po delší době Tě zdravím a jen doufám, že je Ti fajn. Příroda se doslova postará, aby jsi byla v pohodě, věř mi. To bylo mé nejlepší období. Kolem mne mohly řádit živly a mně bylo super. Moc ráda na to vzpomínám. Ale už je to moc dávno.
Už jsi mi mejlík neposlala, věřila jsem, že jsi v pohodě. Na bříško se zeptej gynekologa, ale myslím, že je to v pohodě. Kdyby nebylo, už by jsi to věděla. Já jen zírám, jak víš přesně délku Tvého těhotenství. Já se to dozvěděla až 3. měsíc. Měla jsem v tom binec. Byl to dárek k Mikuláši. Po 9. letech marného čekání. Ale to je jiná kapitola. Hlavně si to užívej a sbírej sílu. Dobře spi, hodně procházek a bezva dnů bez stresů. Všechno s rozumem. I to jídlo!!!
Držím, naše společná mamino, palce.

Jaruna7
61 příspěvků 26.4.07 20:58
Jak dlouho trvá porod?

Věř mi, jako bývalé zdravot. sestře, že u každé je to jinak. U prvorodičky déle. Neboj se, ustojíš to. Není to nic moc fajn, ale určitě mi dají ostatní za pravdu, že vydržet se to dá. Dnešní medicina má obrovské možnosti. Buď ráda, že budeš rodit v dnešní době. Za mne se rodička, alespoň já to zažila, nechala na sále na lůžku a téměř nesměla dolů. Dnes je to jinak, víc volnosti. Můžeš tam mít u sebe blízkého člověka. To Ti lépe poradí mladší. Zeptej se Flo a pozdravuj ji.Neboj, budeš dobrá.Nechceš na chat?

bona
2416 příspěvků 26.4.07 23:01
porody...

Marsi,
neboj se ničeho, všichni jsme se tak objevili na tomto světě. A všechny maminky to vydržely. Tak jsem si to říkala i já. Rodila jsem dvakrát a druhého porodu jsem se nebála už vůbec. Ke konci už se budeš tolik těšit na miminko a na svoje „normální“ tělo, že si budeš spíš přát, aby už to bylo…
Je to přesně tak, jak říká Jaruna, dnes můžeš mít u porodu blízkou osou, tatínka dítěte, svoji maminku, nebo i kamarádku… Poprvé jsem rodila sama a v noci, ale víš co - nebyla jsem na to tak úplně sama, byl tam přece můj syn!
Podruhé byl se mnou partner, sice jsem mu natrhla ten nemocniční mundůr, ale porod samotný byl mystický zážitek, jeden z nejkrásnějších v mém životě…i s tou nutnou dávkou bolesti, která k tomu prostě patří… Všichni kolem byli hrozně fajn, chválili mně a i když jsem si myslela, že dál nemůžu, vtipkovali jsme, že to musí ven a že se to už nevstřebá…:-)
Buď statečná a miluj své dítě už teď, lépe se Ti bude snášet společná bolest, protože ani to malé to nemá jednoduché…Ty narozdíl od něj víš, o co jde.
Papa Bona

anickav
2904 příspěvků 27.4.07 09:44
Bona,

ak si prezrieš príspevky od začiatku - myslím, že strácaš čas - niekto si tu robí dobrý deň…aspoň podľa mňa…

Marsi111
33 příspěvků 27.4.07 17:18
...

Ahojky

Strašně mocky děkuji Jarče7 a Boňě za odpověd.. Marrssi

Marsi111
33 příspěvků 27.4.07 17:19
Aničkav

To jako žemi nevěřiš ?? Tak si mysli co chceš . ja ti tvůj názor neberu.

DanaJ
1136 příspěvků 30.4.07 14:14
Ahoj Marsi,

koukám, že píšeš jen semka do svého příspěvku Jak začííít!!!, nechceš se připojit i do nějaké jiné diskuze? ..jsi tady taková izolovaná ve své vlastní diskuzi, přijď k nám i někam jinam.
Třeba o miminku bych psala do Mimo mísu. Do Diet a zdravé výživy je to trochu mimo…proto Ti třeba odpovědělo tak málo lidiček, kteří sem ani nekouknou, protože by je nenapadlo, že bude o miminkách v dietě.
A napiš nám něco o sobě a taky něco do deníčku…stačí kliknout vpravo nahoře na odkaz Můj Labužník.
Jsi na stránce, která je o vaření, tak by jsi se mohla rovzášnit a šoupnout sem i svůj receptík na nějakou dobrotku.
Papa Dana

Marsi111
33 příspěvků 5.5.07 21:59
...

No to bych asi měla a všechny vas moc pozdravuji

Marsi111
33 příspěvků 13.10.07 20:02
Ahoj

Ahojky jak se máte , ja fajn jsem už máma mam klučinu jmenuje se Honza narodil se 25.9 2007 v 22:00 hod 49 cm 2,55 kg

jolana
5068 příspěvků 15.10.07 11:00
Marsi

… ked sa narodi cloviecik je to to najkrajsie co si mozeme zelat.. vela stasticka, zdravia, lasky, porozumenia a ucty, aby ste sa mali radi stale viac a viac, aby Honzik rastol ako z vody a aby sa vam spolocne ruka v ruke darilo moc moc.....

Marsi111
33 příspěvků 15.10.07 17:34
...

Děkuju Marcela

HelcaK
960 příspěvků 15.10.07 20:38
Gratulace!

Tak ať je to zdravé a hodné… A hned má člověk jiné starosti, co? Taky mám Honzíka, ale už 3,5 roku.

Marsi111
33 příspěvků 15.10.07 21:09
Helčo

Taky děkuji Pokud budete někdo chtít zašlu i foto Honzíka na e-mail

HelcaK
960 příspěvků 16.10.07 14:31
A nechceš

sem tu fotku rovnou vložit? Jestli to neumíš, tak mi ji pošli na tlucna@volny.cz a já ji sem vložím, ať se kocháme

DanaJ
1136 příspěvků 17.10.07 09:31
Marsi111

Gratulace, ať vám to šlape, ať je kluk silnej jako řípa a zdravej a ať se máte pořád všichni rádi.

HelcaK
960 příspěvků 17.10.07 14:46
Tak tady je

Mrňóósek Honzík TARGET = _new

buraci
1136 příspěvků 17.10.07 15:52
Helcooooo!

Mne to pise: Hledaný záznam v deníčku neexistuje nebo není určen pro veřejnost

HelcaK
960 příspěvků 17.10.07 16:28
Teď

už by to mělo jít, pro jistotu jsem se i odhlásila a zkusila kouknout…

buraci
1136 příspěvků 17.10.07 16:39
Pane jo

To uz ani neni pravda, kdyz byli nasi kluci takovi mrnousci (mimochodem taky mame Honzika). Gratuluji a preji ti, aby ti tenhle clovicek pekne rostl a prinasel samou radost.

blanca.xy
647 příspěvků 17.10.07 19:58
Gratuluji!!!

To je krásné miminko!!! Přeji vám oběma hodně zdraví, klidu a pohody, miminko je stejně ten nejkrásnější dárek, který může žena dostat. Hlavně se vyvaruj těch nesmyslných diet, abys měla dost síly užívat si všech krásných chvilek s děťátkem. Ještě jednou přeji jen to nej ..... B.

bona
2416 příspěvků 17.10.07 20:27
Milá Marsi,

připojuji se ke gratulacím, Honzíček je opravdu mimořádně hezké miminko! Teď Vás čeká velmi krásné období, tak si ho ve zdraví a spokojenosti užívejte. Honzíkovi přeji krásné a láskyplné dětství, samozřejmě hodně zdraví a mnoho štěstí do života. Bona

Marsi111
33 příspěvků 17.10.07 20:28
Bono a všem

Strašně moc vám děkuji .Honzík má dnes za sebou , první očkováni Teďka už je na papaný okoupaný , a spinká snad je spokojený :-D

tea63
935 příspěvků 17.10.07 21:19
To je ale krásné nadělení, Marsí

Tobě gratuluji k miminku, a jak tak koukám na hodiny, Honzíkovi přeji nejen moc a moc zdraví a hodně štěstí do života, ale také krásné sny.:-) Ahojky Tea.

Stránka:  « Předchozí 1 2
Váš příspěvek

Newsletter

Milujeme vaření, nikoliv spam. Přihlaste si novinky z Labužníka.

Přihlásit se k newsletteru

Naši partneři

Vitalion

zdraví, nemoci, léčení
www.vitalion.cz

eMimino

těhotenství, děti, rodina
www.emimino.cz

Recept na jídlo

recepty, jídlo, vaření
www.receptnajidlo.cz