Jak vymazat fotografie

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

sveva
751 příspěvků 02.02.10 22:27
Jak vymazat fotografie

Mám na Labužníku uložené fotografie, kterých se potřebuji zbavit a nedokáži je smazat. Prosím může mi někdo poradit jak to provést, pokud je to možné?
Zdravím a děkuji za každou pomoc.

Reklama

Reklama

Reakce:

penda
4752 příspěvků 03.02.10 05:30
Rada

Můj labužník - moje obrázky (poslední položka ve sloupci „můj obsah“): po načtení v levém sloupci vybrat složku s fotkami či samostatné foto, v pravém okně foto označit kliknutím a stiskem pravé myši se načte malé menu, kde stačí vybrat příkaz „Smazat“. Program se ještě optá, zda skutečně chcete soubor smazat, potvrdíte OK a foto je nenávratně pryč.

manek  03.02.10 06:51
Moje obrázky

Tak tam jsem se ještě nikdy nedostal, protože mi to hlásí nejdříve chybu

a pak to stále tvrdí, že načítá. Jenže ani po hodině nic nenačte.

penda
4752 příspěvků 03.02.10 07:22
Tuto chybu mi to též hlásí,

ale jen u některých složek - teď mne tak napadlo, jestli na to nemá vliv diakritika v pojmenování složek, jdu to zkusit :)

penda
4752 příspěvků 03.02.10 07:24
Sorry,

to byl chvilkový výpadek mysli - tím to být nemůže, složky jsou bez diakritiky :))

sveva
751 příspěvků 03.02.10 08:36
Fotografie - Vladka

Vladko děkuji za ochotu. To co popisuje Manek platí i pro mne. Nepustí mne to ani k nahrávání ani k mazání. Nakonec jsem se naučila nahrávat fotografie přes HTML editor. Vytvořila jsem si dva podadresáře s novými fotkami a ejhle z těchto můžu mazat přes OBRÁZKY jak mi radíš. Ale k tomu hlavnímu se nedostanu. Kdyby to šlo převést na další podadresář…
Uvidíme co na to Manek. Jsem ráda, že aspoň něco můžu mazat, snad to vydrží. Možná ještě na něco přijdeš.
Děkuji za věnovaný čas (i za pěkné počtení u Florentýny).
Zdraví Sveva

penda
4752 příspěvků 03.02.10 21:54
svevo,

moc děkuji za chválu, ale články na Bistru u Flo píše sice Vladka, ale není totožná se mnou, já semo tamo píši jen něco na Kuchařce pro dceru (na jejím webu). Ale tvé poděkování ráda předám. :)

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Newsletter

Milujeme vaření, nikoliv spam. Přihlaste si novinky z Labužníka.

Přihlásit se k newsletteru

Reklama

Naši partneři

Vitalion

zdraví, nemoci, léčení
www.vitalion.cz

eMimino

těhotenství, děti, rodina
www.emimino.cz

Recept na jídlo

recepty, jídlo, vaření
www.receptnajidlo.cz