Jak udělat paprikový bok?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

doska
2 příspěvky 19.12.10 22:38
Jak uděla paprikový bok

Nemáte někdo recept na paprikový bok? Díky za případné rady.

Reklama

Reklama

Reakce:

wydra 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.12.10 23:25
ja ne,

ale kamaradka ho vzdycky uvari, ovali v cervene paprice vice ci mene palive a zabali do alobalu a da do lednice. Takhle ho muzes obalit i v cem chces !

svato
1417 příspěvků 21.12.10 14:47
rozhodne

by som nevynechala cesnak

Alis
2617 příspěvků 21.12.10 15:17
bůček

dělávám podle tohoto receptu: http://www.labuznik.com/recipe.php?… s tím, že pokaždé udělám směs trochu jinou, podle momentální fantazie :-)

ocal
31 příspěvků 21.12.10 21:42

Ahoj.Moje rada na to aby byl bok opravdu chutný je že si bůčky pečlivě nasolím, podle chuti můžeme přidat utřený česnek a nechám týden odležet.Používám klasickou sůl.Důležitá je teplota při vaření.Já vařím při teplotě 80°C zhruba hodinu a půl.Záleží na velikosti bůčků.Chuť můžeš také zvýraznit že dáš do vody cibuli,bobkový list,nové koření.Po vyjmutí bůčky nechám chvilku vychladnou.Pak obaluji v paprice.Po úplném zchlazení krájím na tenké plátky. Ocal

alena45
588 příspěvků 22.12.10 09:37

podbradok (robí sa na zabíjačkách), alebo bôčik dáš variť do vody, ktorá ani nemusí byť osolená. Keď sa uvarí, tak ešte horúci potieraš väčším množstvom pretlačeného cesnaku, hodne posolíš normálnou soľou a nakoniec ho vyváľaš v mletej paprike, ktorú si môžeš pomiešať s trochou pálivej. Po vychladnutí dáš do nejakého obalu a do chladničky.

wydra 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.12.10 09:42
"ocal bůček"

se mi hodně líbí, kdybych ho dělala, rozhodně se přikloním k jeho receptu. Chutná i z nul a jedniček ! :-)

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Newsletter

Milujeme vaření, nikoliv spam. Přihlaste si novinky z Labužníka.

Přihlásit se k newsletteru

Reklama

Naši partneři

Vitalion

zdraví, nemoci, léčení
www.vitalion.cz

eMimino

těhotenství, děti, rodina
www.emimino.cz

Recept na jídlo

recepty, jídlo, vaření
www.receptnajidlo.cz