Jak to tedy je?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

barbaanek
99 příspěvků 27.08.04 11:37
Jak to tedy je?

Ahoj, přečetla jsem si příspěvky, a narazila jsem na nesrovnalost: já o dělené stravě četla dvě knihy, a v obou se psalo, že se má skupina dodržet po celý den, tedy 24 hodin, a pak se tělo osm hodin (také během spánku) čistí a vstřebává. Podle knih od dietetiků tedy nestačí nemíchat skupiny během jednoho jídla, ale celý den! Nejsem žádný expert, ale ten rozdíl mi přijde docela markantní, takmě samotnou zajímá jak to tedy má být, a odkud pochází informace o dvou hodinách. Logicky vzato je pravda zřejmě někde uprostřed, protože trávíme okolo šesti hodin, takže dvě podle mě určitě nestačí…?Poradíte někdo?Jo, a psali že se nemusí dny pravidelně střídat, ale je tolepší kvůli vyváženému přísunu živin, vitamínů atd.

Reklama

Reklama

Reakce:

barbaanek
99 příspěvků 27.08.04 11:43
safra...

Omlouvám se, nějak se mi popletly možnosti odpovědět a poslat nový příspěvek, toto byla reakce na příspěvek „dělená strava“.Radši to tam hned překopíruju.

barbaanek
99 příspěvků 27.08.04 11:43
safra...

Omlouvám se, nějak se mi popletly možnosti odpovědět a poslat nový příspěvek, toto byla reakce na příspěvek „dělená strava“.Radši to tam hned překopíruju.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Newsletter

Milujeme vaření, nikoliv spam. Přihlaste si novinky z Labužníka.

Přihlásit se k newsletteru

Reklama

Naši partneři

Vitalion

zdraví, nemoci, léčení
www.vitalion.cz

eMimino

těhotenství, děti, rodina
www.emimino.cz

Recept na jídlo

recepty, jídlo, vaření
www.receptnajidlo.cz