Jak se vypořádat s problémy středního věku

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

gmp
1603 příspěvků 15.01.09 19:37
Jak se vypořádat s problémy středního věku

ÚŽASNÉ ŘEŠENÍ KRIZE STŘEDNÍHO VĚKU

Když jsem byl ženatý 35 let, podíval jsem se pozorně na svou ženu a řekl jí: „Drahá, před 35 lety jsme měli malý, laciný byteček, laciné auto, spali jsme na laciné pohovce a dívali se na malou černobílou televizi, ale zato jsem spal s krásnou 25-tiletou vášnivou blondýnkou. Teď máme drahou, třiapůlmilionovou vilu, auto za osmset tisíc, krásnou, velikou ložnici a plasmovou televizi, ale každou noc musím spát s padesátiletou ženskou. Tak se mi zdá, že ty teď do toho scénáře jaksi nepasuješ.“
Moje manželka je velice rozumná ženská. Řekla mi, ať si tedy najdu vášnivou 25-tiletou blondýnku a ona už se postará, abych znova bydlel v laciném bytě, jezdil v laciném autě, spal na laciné pohovce a díval se na malou černobílou televizi.
Nejsou starší ženy fantastické? Ty opravdu vědí, jak vyřešit krizi středního věku

Reakce:

iva 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.01.09 23:09
Miloši

to není z tvé hlavy, tos někde opsal! Vždyť ty přeci na televizi nekoukáš!!!

jinak to má logiku, něco podobného jsem choťovi před lety preventivně řekla taky. On byl před 25 lety taky mladý, štíhlý a černovlasý kudrnáč.

anickav
2904 příspěvků 15.01.09 23:39
Mne sa zdá,

že tu dnes Miloško moc rozšafne šantí…

Labužník jandule02
1089 příspěvků 16.01.09 08:47
Hlavně pozitivně

Miloši a teď si představ, že by to mohlo být i tak, že budeš žít v levném bytě, jezdit v levném starém autě, dívat se na televizi z bazaru, pokud Ti ji nevezmou v dražbě a kromě toho budeš žít s hádavou padesátiletou ženskou.
Vem to tak, že jsi na tom skvěle.

gmp
1603 příspěvků 16.01.09 08:48
vzkaz

autorovi mejlu: „hele vole puč melouna, zejtra vrátim.“ Zděluji, že v případě vily a automobilu se jedná o básnickou licenci. Převedeno do potoční mluv(basic czech) - kecám. Miloš Šantala
PS:Navíc je zima a melouny u nás na horách nerostou ani v letě.

nasokes002
10 příspěvků 30.07.17 10:46

Problem stredniho veku je tezke prekonat, predevsim pokud nemas nic za sebou. Zrovna jeden takovy prozivam :( Možná někomu může pomoci začít sportovat s osobním trenérem , dělat nějaký koníček nebo začít číst.

Váš příspěvek

Newsletter

Milujeme vaření, nikoliv spam. Přihlaste si novinky z Labužníka.

Přihlásit se k newsletteru

Naši partneři

Vitalion

zdraví, nemoci, léčení
www.vitalion.cz

eMimino

těhotenství, děti, rodina
www.emimino.cz

Recept na jídlo

recepty, jídlo, vaření
www.receptnajidlo.cz