Jak s grilovací pánví

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

wotaen
1 příspěvek 24.02.10 17:08
Jak s grilovací pánví

Ahoj, pořídil jsem nějaké nové nádobí a mj. litinovou grilovací pánev http://www.amazon.co.uk/…/ref=sr_1_13?…

http://ecx.images-amazon.com/…._SL500_.jpg

Reklama

Reklama

Reakce:

spanny
159 příspěvků 25.02.10 21:10
Jak s grilovací pánví

Ahoj Michale, takovou panev mam uz par let a vzdy neco pripaleneho na ni zustane. Ale ne moc ze by se to nedalo dobre omyt. Olej se dava na maso a ne na panev. A taky jak jsi uz na to prisel, jidlo se nesmi otacet az se to samo odlepi. Ja na me panvi delam steaky a kureci prsa bez problemu.

esmeralda
4813 příspěvků 25.02.10 23:04
Grilovací pánev

nevím přesně co znamená. Grilujeme povětšině venku na plynovém BBQ.

Spíše chci přidat tip jak odstranit připáleniny z jakéhokoliv nádobí bez dvouhodinového drhnutí:
Do postižené nádoby dejte cca 4 cm vody a lžíci prášku na mytí nádobí v automatické myčce.
Přiveďte k varu a vařte asi čtvrt hodiny. Je- li třeba, nechte stát přes noc.
Ve většině případů se připáleniny odloupnou ode dna samy.

ocal
31 příspěvků 09.03.10 16:49
Grilovaci pánev jak na ní!

Píšeš že máš litinovou pánev.Ta se musí několik minut nahřát a pak ztlumit.Stejně je to u titanových pánví.Titanové pánve mají výhodu že jsou opatřeny nelepivou vrstvou a základ není litina,ale slitina,která rozvádí teplo stejnoměrně po celé ploše.Pro litinu doporučuji pánev tzv.zakalit.To znamená několik minut rozpálit cca 4min a pak ztlumit.Potřít olejem doporučuji kvalitní co snese větší teplotu.Pokud budeš dělat maso na steak nemusíš jej marinovat.Stačí je opékat na sucho po obou stranách.Ochucenou marinádou pomazávám než servíruji.

Lucka22
2 příspěvky 21.01.13 17:03
Litina

Doporučili byste mi litinovou?

Sona.K8
5 příspěvků 14.03.17 09:11

Já mám mramorovou…:) Absolutní spokojenost :)

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Newsletter

Milujeme vaření, nikoliv spam. Přihlaste si novinky z Labužníka.

Přihlásit se k newsletteru

Reklama

Naši partneři

Vitalion

zdraví, nemoci, léčení
www.vitalion.cz

eMimino

těhotenství, děti, rodina
www.emimino.cz

Recept na jídlo

recepty, jídlo, vaření
www.receptnajidlo.cz