Jak na špinavou troubu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Labužník kopretinkaa
9 příspěvků 17.06.02 06:05
Jak na špinavou troubu

Možná řešíte stejný problém jako já nedávno, čím vyčistit špinavou troubu nebo třeba nerez hrnec, ve které jste smažili řízky. Bez práce a v pohodě. Kupte si spray Mr. Muscle (myslím že se to takhle píše). Je to zeleno-červený spray a cena se pohybuje od 85,– (Interspar) až 100,– (Billa). Jen nastříkáte, necháte dvě hodiny (na hrnec stačí 30minut) nanesené a můžete setřít. Vyzkoušela jsem už spoustu různých přípravků ale nikdy jsem nebyla takto překvapená a spokojená tím, jak skvěle to funguje. Nechci dělat skrytou reklamu, ale pokud ho zkusíte použít, určitě budete spokojeni.

Reklama

Reklama

Reakce:

Tinami
166 příspěvků 18.06.02 05:44

Já mám ještě lepší řešení. Určitě lepší než „Pan Sval“ je ženská na úklid. Pak člověk může řešit úplně jiné, důležitější a příjemnější problémy. A když odvedená práce nebude dobrá, dá se jí (narozdíl od geniálního přípravku) vynadat.

Labužník kopretinkaa
9 příspěvků 20.06.02 03:05
Dobrý nápad

Jo to je fakt super nápad :o) Ale tohle u nás doma asi neklapne :o) Raději zůstanu u toho osvědčeného spraye.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Newsletter

Milujeme vaření, nikoliv spam. Přihlaste si novinky z Labužníka.

Přihlásit se k newsletteru

Reklama

Naši partneři

Vitalion

zdraví, nemoci, léčení
www.vitalion.cz

eMimino

těhotenství, děti, rodina
www.emimino.cz

Recept na jídlo

recepty, jídlo, vaření
www.receptnajidlo.cz