Jak mám vytisknout....

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Lindaa
114 příspěvků 20.03.06 14:39
Jak mám vytisknout....

…celý recept? At delám co delám tak vzdycky mi v natisknuté podobe v kazdém rádku chybí poslední slovo na pravé strane papíru. Teda samozrejme pouze pokud je text pres celou síri papíru - napr. se mi to stáva u pracovního postupu. Doufám, ze jsem to popsala srozumitelne. Díky za radu.

Reakce:
bedla
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.03.06 15:26
Vytisknout - Lindaa

děláš při každém novém vložení barvy - zarovnání v tiskárně? bedla

penda
4752 příspěvků 20.03.06 15:30
A jak tiskneš recepty?

Příkazem pod receptem „vytisknout recept“ anebo normálně celou webovou stránku? Příkazem je stránka naformátovaná přesně na A4, tak to by Ti problémy dělat nemělo, pokud tedy nemáš nějak špatně přednastavenou tiskárnu, jak píše bedla.

Lindaa
114 příspěvků 21.03.06 10:19
...

To je práve to - kdyby to bylo jenom v práci, tak je to tiskárnou - máme starsí na leasing a stojí za prd, ale pritom z internetu tiskne normálne - teda pokud se jí zrovna chce - to jenom z Labuzníka nedotiskává z prava, jako kdyby se to neveslo na papír. Jenze stejný problém mám i doma, a ta tiskárna je nainstalovaná na 1000% správne. A je jedno jestli jenom tisknu pres ikonku, nebo odkazem vytisknout recept a nebo tisknout oznacené - proste vzdycky neco chybí.

penda
4752 příspěvků 21.03.06 11:22
Zkus

zkontrolovat nastavení formátu papíru a okrajů před tiskem a příkaz k tisku zkus zadat klávesami CTRL+P (soubor - tisk) a klikni před tiskem na předvolbu, zkontroluj zda je správně nastavený formát, zda se jedná o tisk na šířku nebo na výšku (můžeš si zaškrtnout i náhled stránky před tiskem)…jinak mne už nic nenapadá…aspoň zatím nee… ;o)

bedla
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.03.06 10:42
Jak mám vytisknout

Lindaa, zeptám se jinak, čí recepty tiskneš? Do této doby jsem neměla problém. Včera jsem pro kamarádku pro porovnání tiskla z Labu recept od Babi a další od Possum - ten byl v pořádku, jako další jiné. Jen u Babi se tisknou dvě stránky a právě bez pravých okrajů. Má někdo další, také tento problém? bedla

Ivo
1045 příspěvků 25.03.06 12:15
Bedli...

…mohla bys uvést o které recepty šlo?.....vyzkou­ším......Dík.

bedla
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.03.06 15:26
Jak mám vytisknout

Ivo, recept č. 19613 Caramel Banana Tart od possum, musela bych se jít podívat na další, jsou v pořádku. Recept č. 9951 Tuile trubičky ke kávě i když se tváří, že v pohodě vytiskneš 1 stránku - vyhodí stránky 2 a ještě bez ukončeného pravého okraje. Možná, je to i tím, že recept patří k těm prvním. Ale i mě zajímá to proč? Jdu se podívat na jiné výtisky, které jsem si pořizovala ještě v dřívějších dobách za účelem vyzkoušení receptu. bedla

Ivo
1045 příspěvků 25.03.06 15:51
Bedli...

…Tuile trubičky ke kávě se mi vytiskly správně. Je sice pravda, že šířka výtisku je užší než náhled před tiskem, ale tiskový manažer vše správně zformátoval, takže žádné slovo nechybí a vše se vešlo na jeden list (čili nedošlo k odstránkování). Předpokládal bych tedy (ale je to jen moje domněnka), že půjde o problém v nastavení tisku kdesi v systému computeru (prohlížeč vs. tiskárna). Zkus ověřit, zda Ti náhodou nerozhazují tisk recepty, které obsahují obrázek.

bedla
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.03.06 15:56
Jak mám vytisknout

Ivo, ty dva předešlé recepty, které uvádím, jsou tisknuty jeden den ihned po sobě. Byla jsem se podívat, hodně receptů je v pořádku, ale našla jsem další bez pravého okraje. Napíši jen čísla receptů: 10587, 10942, 16019, 15937. Možná by toho bylo více. bedla

bedla
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.03.06 16:02
Ivo,

v případě dvou receptů, které tu teď řešíme, je ten od babi s obrázkem a od possum bez obrázku, jdu se podívat na ten zbytek. bedla

Ivo
1045 příspěvků 25.03.06 16:11
Bedli...

…já už kukal a zjistil jsem, že obrázky v tom asi roli nehrají. Ale i ty další recepty se mi tisknou OK…takže bude třeba asi dumkat nad nastavením tisku, jak doporučovala Vladka…

bedla
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.03.06 16:10
Ivo,

v tom to asi nebude. Recepty 10942, 16019 a 15937 jsou bez okrajů a bez obrázků, naopak recept 14394 a 8424 jsou s obrázkem a jsou v pořádku. Že by něco mezi nebem a zemí? Díky bedla

bedla
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.03.06 16:15
Ivo,

ale stále mi to nejde do hlavy, proč ano a pak ne, kdyby byla chyba v přístroji, tak to bude vše zmařené nebo v pořádku. No zkusím ještě podle Vladky ..budu se v tom vrtat..bedla Ivo díky..

Zuzu
116 příspěvků 27.03.06 13:01
...

Mela jsem stejny problem, chybela mi posledni slova na prave strane, odstranila jsem to upravou tisku praveho okraje stranky.

Váš příspěvek

Newsletter

Milujeme vaření, nikoliv spam. Přihlaste si novinky z Labužníka.

Přihlásit se k newsletteru

Naši partneři

Vitalion

zdraví, nemoci, léčení
www.vitalion.cz

eMimino

těhotenství, děti, rodina
www.emimino.cz

Recept na jídlo

recepty, jídlo, vaření
www.receptnajidlo.cz