Jak dlouho vlastne cukrovi vydrzi

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
VeraWalling
55 příspěvků 30.09.10 23:34
jak dlouho vlastne cukrovi vydrzi

Dobry den,
mam takovy problem. Napekla jsem cukrovi na objednavku na „party“, Mam linecke, vanilkove rohlicky, tmave pracny a pernicky. Pekla jsem 3 tydny predem, aby se cukrovi rozlezelo. Bohuzel „party“ se o dalsi 3 tydny odlozila. Myslite, ze to cukrovi vydrzi, nebo mam zacit pect znovu a rychle to napecene zkonzumovat.
Nikdy predtim jsem cukrovi nemusela tak dlouho skladovat. Do testa pouzivam margarin.
dekuji za rady
 Vera

Reakce:
jaga13
399 příspěvků 30.09.10 23:57
cukroví vydrží

zcela určitě v mrazáku, pokud máš tak velký, že se vejde. Perníky bych do mrazáku nedávala, ty to přežijí, ostatní vzhledem k tuku asi rději zmrazit.
Děláváme to tak s cukrovím i koláčky pokud zbydou od vánoc či velikonoc, a když se pak, rozložené, pomalu rozmrazí, chutnají jako právě upečené.
Jinak je mi líto, že to nelze uplatnit hned, jistě Ti to dalo hodně práce

RR
45 příspěvků 01.10.10 07:34
Mrazák

ano, ale! Cukroví se musí naskládat do krabice, aby se nepoškodilo a tu zavařit do kvalitního pytlíku. Nestačí zavázat. Zavařit. Jinak chytne pach a mnozí nemají nos zbytečně

glama
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 01.10.10 19:30
Po

předloňských Vánocích mi zbylo hodně cukroví…co s ním?
Naskládala jsem do krabiček, zabalila do mikroténu a šoupla do mrazáku…
A poněkud pozapomněla…
Pak si zase vzpomněla…
A cukroví z mrazáku vytáhla u příležitosti svých narozenin.. 14. listopadu..
Cukroví bylo skvělé!! A já se začala těšit na nové pečení… :lol:

VeraWalling
55 příspěvků 01.10.10 20:16
Cukrovi v mrazaku

Dneska me cukrovi putovalo do mrazaku. Na ty ostatni pachy v mrazaku jsem myslela. Mam tam zverinu a ruzne dalsi maso.
Cukrovi jsem naskladala do sacku, ktere jsou urceny pro potraviny na zmrazeni. Nevim, zda jsou uz i v Cechach (Zip Lock freezer bags). A tyto naplnene sacky jsem jeste ulozila do umelohmotne uzavrene krabice. Doufam, ze to staci.
dekuji moc za zkusenosti a rady :palec:
 Vera

Váš příspěvek

Newsletter

Milujeme vaření, nikoliv spam. Přihlaste si novinky z Labužníka.

Přihlásit se k newsletteru

Naši partneři

Vitalion

zdraví, nemoci, léčení
www.vitalion.cz

eMimino

těhotenství, děti, rodina
www.emimino.cz

Recept na jídlo

recepty, jídlo, vaření
www.receptnajidlo.cz