Jahody a maliny...rychle help!!!!!!!!!

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Lassienka
409 příspěvků 27.07.05 12:17
Jahody a maliny...rychle help!!!!!!!!!

Prosím, potřebuji rychlou pomoc! Dnes mi dorazil dopis od dcery z tábora, kde mě mimo jiné žádá, aby jí poslala nějaký recept na něco s malinami či jahodami. Bohužel víc nespecifikova­la…takže dedukuji, že tam mají obojího přebytek a nevědí, co s tím. Prosím, poradíte mi někdo nějaké jednoduché recepty, které se dají aplikovat tak na 150 dětí a co jim místní kuchařky zvládnou uvařit či upéct? Moc děkuje Lass

Reklama

Reklama

Reakce:

Eleeen
1127 příspěvků 27.07.05 13:08
Lassienko,

poslala jsem Ti dopísek do Tvého labužníka.

neftis
28 příspěvků 27.07.05 18:53
Jahody a maliny

Ahoj Lassienko, je to jenom jednoduchý recept, spíš nápad, ale u nás se to osvědčilo už po několik generací. Z částečně rozmačkaných jahod či malin, cukru a smetany vyrobíme jakousi omáčku, kterou pak hojně poléváme kynuté ovocné knedlíky bez ovoce, prostě jenom uvařené koule z kynutého těsta, pokrájené, aby do nich dobrůtka hezky vnikla. Stejně se dají použít i lívance ( ne palačinky ), natrhané na kousky.

kltko  28.07.05 07:48
...

jéj, také problémy chcem mať tiež !

lesné ovocie + cukor (nemusí byť) + biely jogurt
zamiešať, nechať pár minút postáť, a už to chce len lyžicu :o)))

Lassienka
409 příspěvků 28.07.05 08:48
Všem moc děkuju!!!!!

Strašně moc děkuju všem, co byli tak strašně hodní a laskaví a poslali mi svoje tipty sem nebo napřímo…dám vědět, jak dítko dopadlo.

Lass

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Newsletter

Milujeme vaření, nikoliv spam. Přihlaste si novinky z Labužníka.

Přihlásit se k newsletteru

Reklama

Naši partneři

Vitalion

zdraví, nemoci, léčení
www.vitalion.cz

eMimino

těhotenství, děti, rodina
www.emimino.cz

Recept na jídlo

recepty, jídlo, vaření
www.receptnajidlo.cz