Já bych bral známkování.

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

zlomax
426 příspěvků 13.05.10 07:36
Já bych bral známkování.

Mě je docela jedno odkud ten recept je a jaké má pod sebou napsané komentáře, ale co takové známkování. Za tu dobu co Lab funguje se to mohlo vytříbit. Hodnocení třeba jako u filmů, nebo jiná forma tohoto druhu. Lidí je zde dost na hodnocení a mě by zajímalo kolik je receptů na jedničku či co byl u vás propadák za pět.

Reklama

Reklama

Reakce:

penda
4752 příspěvků 13.05.10 08:11
...

A co když recept bude na jedničku, ale kuchařem bude kopyto a připraví ho tak, že ho sám oznámkuje pětkou … tím odradí většinu dalších labužníků, aby recept zkusili a vynikající recept tak může zapadnout v zapomnění.

bedla 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.05.10 08:05
Známkování,

byla bych pro známkování obrácené … pět hvězdiček za 1 a od tohoto se pak vše odvíjí, protože si každý libovolně ty hvězdičky doplňuje. I když recept bude bez jedné jediné hvězdičky, nemusí to být nutně propadák, prostě na něj ještě nedošlo.

zlomax
426 příspěvků 13.05.10 08:16
Děvčata,

každá máte částečně pravdu. Jenže já myslel na takovéto hodnocení až po uvaření receptu. Uvařím a oznámkuji. Třeba formou hvězdy jak píše Bedla. Čím víc tím lépe. A v tom davu se jeden nešika podle mne ztratí Dando. Někdo může namítnou že, je recept ohodnocen počtem zobrazení. Ale to je reletivní díky komentářům.

bedla 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.05.10 09:42
Počet kliků ... zobrazení

receptu, to už nám tu jednou pepíček předvedl. Favoritem zobrazení byl, ale úplně nanicovatý recept … tou cestou bych určitě nešla.
Neplatí tu bohužel cesta … uvařit, jen v ojedinělých případech. To se nechci nikoho dotknout. Platí, recept rozcupovat na kousky předem, než by ho kdokoliv z nás vyzkoušel, až tedy na autora, tam věřím, že jde se svojí kůží na trh.
Ovšem opisovatelů, přepisovatelů je zde také dost. Já se přiznala přímo v receptech.

zlomax
426 příspěvků 13.05.10 10:30
Tady jsem

se asi špatně vyjádřil. Počet kliknutí není relevantní. Naopak je pro mne dost zavádějící, a jak jsem psal díky diskuzím. To, že recept někdo někde obšlehne a nenapíše to je jiná stránka věci.

zlomax
426 příspěvků 13.05.10 10:42
Omluva Vladce.

Nevím jak se to stalo, že jsem tě přejmenoval na Dandu. A to jsem měl od rána jen pětkrát kafe.

penda
4752 příspěvků 14.05.10 07:06
Zlomxi,

to vůbec nevadí, to je pro mě spíš čest, že sis mne spletl s Dandou.

penda
4752 příspěvků 14.05.10 07:07
a se mi ztratilo ...

aaaaaaaaaaaaa­aaaaaaaaa
Zlomaxi, Zlomaxi, Zlomaxi … už to funguje! :)

zlomax
426 příspěvků 14.05.10 07:21
Vladěnko,

sluníčko! A patří jinam a už tam je několikrát.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Newsletter

Milujeme vaření, nikoliv spam. Přihlaste si novinky z Labužníka.

Přihlásit se k newsletteru

Reklama

Naši partneři

Vitalion

zdraví, nemoci, léčení
www.vitalion.cz

eMimino

těhotenství, děti, rodina
www.emimino.cz

Recept na jídlo

recepty, jídlo, vaření
www.receptnajidlo.cz