Já bych bral známkování.

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

zlomax
426 příspěvků 13.05.10 07:36
Já bych bral známkování.

Mě je docela jedno odkud ten recept je a jaké má pod sebou napsané komentáře, ale co takové známkování. Za tu dobu co Lab funguje se to mohlo vytříbit. Hodnocení třeba jako u filmů, nebo jiná forma tohoto druhu. Lidí je zde dost na hodnocení a mě by zajímalo kolik je receptů na jedničku či co byl u vás propadák za pět.

Reklama

Reklama

Reakce:

penda
4752 příspěvků 13.05.10 08:11
...

A co když recept bude na jedničku, ale kuchařem bude kopyto a připraví ho tak, že ho sám oznámkuje pětkou … tím odradí většinu dalších labužníků, aby recept zkusili a vynikající recept tak může zapadnout v zapomnění.

bedla  13.05.10 08:05
Známkování,

byla bych pro známkování obrácené … pět hvězdiček za 1 a od tohoto se pak vše odvíjí, protože si každý libovolně ty hvězdičky doplňuje. I když recept bude bez jedné jediné hvězdičky, nemusí to být nutně propadák, prostě na něj ještě nedošlo.

zlomax
426 příspěvků 13.05.10 08:16
Děvčata,

každá máte částečně pravdu. Jenže já myslel na takovéto hodnocení až po uvaření receptu. Uvařím a oznámkuji. Třeba formou hvězdy jak píše Bedla. Čím víc tím lépe. A v tom davu se jeden nešika podle mne ztratí Dando. Někdo může namítnou že, je recept ohodnocen počtem zobrazení. Ale to je reletivní díky komentářům.

bedla  13.05.10 09:42
Počet kliků ... zobrazení

receptu, to už nám tu jednou pepíček předvedl. Favoritem zobrazení byl, ale úplně nanicovatý recept … tou cestou bych určitě nešla.
Neplatí tu bohužel cesta … uvařit, jen v ojedinělých případech. To se nechci nikoho dotknout. Platí, recept rozcupovat na kousky předem, než by ho kdokoliv z nás vyzkoušel, až tedy na autora, tam věřím, že jde se svojí kůží na trh.
Ovšem opisovatelů, přepisovatelů je zde také dost. Já se přiznala přímo v receptech.

zlomax
426 příspěvků 13.05.10 10:30
Tady jsem

se asi špatně vyjádřil. Počet kliknutí není relevantní. Naopak je pro mne dost zavádějící, a jak jsem psal díky diskuzím. To, že recept někdo někde obšlehne a nenapíše to je jiná stránka věci.

zlomax
426 příspěvků 13.05.10 10:42
Omluva Vladce.

Nevím jak se to stalo, že jsem tě přejmenoval na Dandu. A to jsem měl od rána jen pětkrát kafe.

penda
4752 příspěvků 14.05.10 07:06
Zlomxi,

to vůbec nevadí, to je pro mě spíš čest, že sis mne spletl s Dandou.

penda
4752 příspěvků 14.05.10 07:07
a se mi ztratilo ...

aaaaaaaaaaaaa­aaaaaaaaa
Zlomaxi, Zlomaxi, Zlomaxi … už to funguje! :)

zlomax
426 příspěvků 14.05.10 07:21
Vladěnko,

sluníčko! A patří jinam a už tam je několikrát.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Newsletter

Milujeme vaření, nikoliv spam. Přihlaste si novinky z Labužníka.

Přihlásit se k newsletteru

Reklama

Naši partneři

Vitalion

zdraví, nemoci, léčení
www.vitalion.cz

eMimino

těhotenství, děti, rodina
www.emimino.cz

Recept na jídlo

recepty, jídlo, vaření
www.receptnajidlo.cz