Italské sušenky

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Labužník Chiara02
1 příspěvek 18.09.05 11:36
Italské sušenky

Ahojka Všichni,
sháním recept na sušenky Cantucci di Toscana nebo se jim taky říká Biscotti di Prato.
Pomozte mi prosím.....balíček, který jsem si zakoupila ve Florencii došel, tak bych si je ráda vyrobila doma, protože, co je cappuccino bez něčeho sladkého k zakousnutí?
Pokud znáte receptík, písněte mi na mejlík:clare.h@pos­t.cz

Dík :-)

Reklama

Reklama

Reakce:

Jenofefa
1315 příspěvků 18.09.05 12:35
Vyzkoušený recept

jsem vložila na Labužníka - viz Cantucci

kristyna kiki  27.10.10 16:31

Máslo 400g 1.
Cukr 2kg 1.
mandle ve slupce-pražené 2kg 4.
med 50g 3.
hl.mouka 2kg 4.
Kypřák 60g

Žloutky 12× 2.

Čísla=technologický postup

Z těsta vyválíme válečky cca 5cm široké a před pečením potřebe vejcem.Pečeme na 170°C cca 10Minut.Když se sušenky rozlezou a jsou zlaté,ještě za tepla(ne horka) nakrájíme na poždvanou tloušťku.Podáváme posypané cukrem :)
Dávka je vyšší-ca na 30 válečků a z jednoho válečku je přibližne 20 sušenek :-D ¨Doufám že jsem poslala recept na Cantucci sušenky,které jste měla na mysli.Tyhle jsme dělali u nás v hotelu(*****) :)

babi
6360 příspěvků 27.10.10 19:13

Chiara, nekdy 2002 jsem peridala tyto dva recepty, ktere mam mnohokrat vyzkousene. Podstatne mensi je pecu i na Vanoce, anebo behem roku vetsi ke kave a vinu. Skladuji v plechove krabici a vydrzi opravdu dlouho, tedy pokud se nesni. Receptu mam hodne jak na biscotti, cantucci (jina oblast) a pignili z piniovych orisku 8-)
http://www.labuznik.com/recipe.php?…
http://www.labuznik.com/recipe.php?…
Zdravim…

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Newsletter

Milujeme vaření, nikoliv spam. Přihlaste si novinky z Labužníka.

Přihlásit se k newsletteru

Reklama

Naši partneři

Vitalion

zdraví, nemoci, léčení
www.vitalion.cz

eMimino

těhotenství, děti, rodina
www.emimino.cz

Recept na jídlo

recepty, jídlo, vaření
www.receptnajidlo.cz