Inspirace pro méně nadšené žehličky (dvounohé)

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Sylvie
2302 příspěvků 08.12.08 11:15
Inspirace pro méně nadšené žehličky (dvounohé)

Při sledování této stránky dokážu vyžehlit kdeco.:-)

Reklama

Reklama

Reakce:

jau
457 příspěvků 08.12.08 12:47
...

Jo, jsou dobří, ale nás uchvátil Comeback (doufám, že se to píše takhle…), to je konečně český sitkom na úrovni

jARKA77
141 příspěvků 08.12.08 15:35
Mě od této pakárny nezachrání nic

Žehlení je to snad nejblbější, co mě mohlo potkat. Zkoušela jsem to různě, ale nejvíc se osvědčilo dobré víno a v drbce to jde bez nadávání. Tak děsnou práci, aby jeden pohledal. Člověk stojí u prkna, pigluje a pak to schová! Jako by nic nedělal. Kdy už na to někdo vymyslí automat!? Prosííím. Chlapi, dělejte něco!
Prý si u žehlení i někdo relaxuje!? Proč to není můj manžel!!!:)
Ale moc díky za jakoukoli pomůcku, jdu žehlit!

oldsoft
682 příspěvků 10.12.08 20:22
...

Já jsem kdysi kdesi viděl cosi, co bylo určeno k žehlení košil. Vypadalo to jako nafukovací panák, kterému se oblékla košile a ten panák se pak zahříval a pomocí horkého vzduchu se košile prý vyžehlila. V praxi jsem to neviděl, bylo to v nějakém časopise jako prototyp. Já nežehlím již léta a žádnou společenskou újmu nepociťuji, záleží zřejmě i na volbě materiálu oblečení, čemuž nerozumím a rozumět nechci, jako například právničině, úředničině a podobným hovadnostem, kvůli nimž tato civilizace časem vynuceně zanikne, zavalena jsouce haldami lejster a dokumentů. Kdybychom museli vše tesat do kamene, kolik by bylo bývalo ubylo lejster! (Jsem jak Zd. Nejedlý, neudržel jsem téma ani pár vět…)

jau
457 příspěvků 11.12.08 06:15
oldsoft

Svatá pravda…Jen ještě k těm košilím, to dělali různé velikosti panáků?? Neumím si to představit, ani časově, při žehlení dvaceti košil naráz

meisje
580 příspěvků 11.12.08 06:42
Jau...

Panak je jedne velikosti, kosili natahnes. Zapnes na vsechny a nebo jen na par knoflicku a budto zmacknes cudlik a nebo slapnes na pedalek a spusti se vyvijec pary. Panak se nafoukne parou kam az mu velikost kosile dovoli. Tim je vyresena otazka velikosti kosil. Para ma takovou silu, ze pri nesikovnosti se da snadno popalit. Jedna kosile netrva ani minutku. Kosili muzes nafouknout kolikrat chces, zalezi na materialu. Vetsinou ale staci jen jednou, ale pri lnenem materialu to chce vicekrat. Ale limecek a manzety je treba doupravit rucne. Proto je idelani zehlicka co zehli a pari ve svisle poloze, takze neni treba s kosili manipulovat z panaka na prkno apod..

jau
457 příspěvků 11.12.08 08:37
meisje

za vysvětlení, člověk se pořád učí

jau
457 příspěvků 11.12.08 08:38
...

vypadlo mi slovo Dík

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Newsletter

Milujeme vaření, nikoliv spam. Přihlaste si novinky z Labužníka.

Přihlásit se k newsletteru

Reklama

Naši partneři

Vitalion

zdraví, nemoci, léčení
www.vitalion.cz

eMimino

těhotenství, děti, rodina
www.emimino.cz

Recept na jídlo

recepty, jídlo, vaření
www.receptnajidlo.cz