IKEA

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Jenofefa
1315 příspěvků 20.8.06 14:41
IKEA

Vždycky, když jdu do IKEY, tak přebírám, hledám a zírám, co tam všechno je, to, pro co jsem šla, nenajdu, ale přinesu fůru jiných věcí (krámů, jak praví můj muž). Na webových stránkách má IKEA celý sortiment včetně rozměrů a cen. Najdete tam i fůru udělátek do kuchyně (včetně mramorového hmoždíře) včetně informace, zda je kýžené na skladě. Můžete navštívit čtyři obchodní domy v ČR, třeba **Prahu Zličín **, ale můžete se i podívat, co mají na skladě v Sydney, v Japonsku nebo Holandsku: **tady **. Takže příště, až tam půjdu, budu mít už základní výběr za sebou.

Reakce:
danda
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.8.06 15:29
Hi,hi,hi, Jeno :-)

základní výběr za sebou znám, pak tam vlezu, zapomenu co jsem si vlastně naplánovala, protože to momentálně nevidím, ale zato je tam spousta jiných věcí, které jsem doteď vůbec nepotřebovala, ale vím, že se bez nich od teď už neobejdu a přitáhnu domů zase, opět spoustu krámů :-)) A to není jen Ikea :-)

bedla
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.8.06 17:30
Jé je...závěrečná...

a jsme opět u jídla. U kasy zaplatíme a jdu do obchůdku. Už jste někdo zkoušel smaženou cibuli? Je to pomocník opravdu vždy při ruce, můžeme dávat všude, kde je jí zapotřebí a hlavně nás napadl pokrm a není čas smažit. Výborná i na posyp salátů a hlavně voňavá. Vyzkoušejte…A o tom co přinesu navíc Jenofefo by se dalo povídat…

Váš příspěvek

 Newsletter

Milujeme vaření, nikoliv spam. Přihlaste si novinky z Labužníka.

Přihlásit se k newsletteru

Naši partneři

eMimimino

Těhotenství, děti, rodina www.eMimino.cz

Vitalion.cz

Zdraví, životní styl www.vitalion.cz

Arome.cz

Parfémy, kosmetika www.arome.cz

Módnípeklo.cz

Trendy, módní tipy www.modnipeklo.cz