Hubnutí a jojo efekt, Herbalife...

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Sylvie
2302 příspěvků 19.03.10 10:20
Hubnutí a jojo efekt, Herbalife...

Milí labužníci, tak jsem od minulého srazu nabrala zase pár kilo navíc. To víte, Lindaxu už neberu a chuť vyvařovat a ochutnávat znovu vykročila.
Upsala jsem se teď nějakému Herbalifu, prosím, můžete mi (třeba soukromou poštou) sdělit, jaké máte s tím zkušenosti? Nezaplatila jsem ještě tu šílenou částku, kterou mám v jednom měsíci platit. Pak už budu každý měsíc platit o něco menší šílenou částku…za koktejly, čaje. Já vím, je to moje věc a rozum, ale já žádný nemám, víte…?

Reakce:
Sylvie
2302 příspěvků 19.03.10 10:31
...

Pokud jsem se někomu na srazu zdála vychrtlá, tak musím připomenout, že po zhubnutí mi přestaly otékat kotníky a problémy s bolestmi zad a noh nebyly skoro žádné…

bocianka
528 příspěvků 19.03.10 11:29
Sylvi,

mrkni do soukromých zpráv.

sivakova
489 příspěvků 19.03.10 20:10
Milá Sylvie,

Taktéž jsem propadla vidině štíhlé linie pomocí herbalifu, ze začátku to šlo, ale asi po půl roce jsem musela přestat z finančních důvodů a shozená kila jsem nabrala i s bonusem navíc. Zamysli se nad tím, že by jsi musela za svoji štíhlost platit Herbalifu až do smrti. Obrátila jsem se na pomoc u obezitologa ve svém krajském městě. Za první vyšetření sice zaplatíš větší peníz, a potom se čtvrtletně zaplatí též několik set korun, ale zdaleka to nedosahuje nákladů při léčení s herbalifem. Pan profesor se svým pacientům úžasně věnuje a oni k němu docházejí i když už shodili požadovanou hmotnost, to proto, aby se na docílené váze udrželi a více již nepřibrali. Já sama mám tu zkušenost, že kila jdou dolů velice pomalu, ale pan profesor říká, že musím vydržet a výsledky se dostaví. Sylvie, při dietě, kterou dodržuji vůbec netrpím hladem. Přeji Ti, ať se Ti ve Tvém konání zadaří. Zdraví Libuše.

Eja
3839 příspěvků 21.03.10 03:46
Sylvie,

s tím rozumem máš asi pravdu.
Nejez maso - a když tak jen vyjímečně kousek kuřecího, krůtího, zapomeň na uzeniny, ze sladkostí tak maximálně jogurty, experimentuj se zeleninou všeho druhu, s kuskusem, divokou rýží. Výtah až od druhého patra výše, kam můžeš, jdi pěšky. A přitom si představuj - co si za ušetřené peníze hezkého koupíš. A na nastartování si nech napsat jednu Lindaxu. Jestli máš chuť vyvařovat tak Tě Herbalife asi neuspokojí
Ale vážně - na Herbalife se VYKAŠLI. A pokud jde jen o pár kilo ( tak do 10 kg) tak podle mne není pomoc obezitologa nutná. Neříkej mi, že nevíš, co bys neměla jíst

penda
4752 příspěvků 21.03.10 09:41
Sylvinko, :)

je tu jaro, sluníčko, pohyb, více chutí na ovoce a zeleninu … kila půjdou dolů sama. Také mám o nějaké to kilo navíc, než jsem měla před porodem s Pavlinkou, ale vůbec mne to netrápí nebo aspoň ne tak, že bych zahájila tvrdé diety. Je tu jaro a s jarem i báječná nálada! :) Takže neklesej na mysli, víc se hýbej, přijímej méně kJ, víc se věnuj tatínkovi :) a do srazu budeš krásná štíhlá holka :).

penda
4752 příspěvků 21.03.10 10:14
Jak to řešili Pat a Mat
Labužník jandule02
1089 příspěvků 22.03.10 08:18
Od listopadu 13 kg dole

Milá Sylvie, všechny tyhle hubnoucí přípravky jsou ale opravdu zcela k ničemu. Je to jeden obrovský kšeft s lidskými emocemi.
Souhlasím s předřečnicí - úprava stravovacích návyků a pohyb - jediné účinné a trvalé řešení.
Pak totiž takové vánoce jsou prostě vybočení, které je během týdne až deseti dnů pryč.

Sylvie
2302 příspěvků 22.03.10 13:05
Holky moje

Milé labužnice, děkuji Vám všem z celého srdce za podporu a ochotu poradit.
Psychická podpora je určitě moc důležitá. Jinak, našetřila jsem si na kolo, takže do školky a obchodu jedině kolmo! :-)

Labužník jandule02
1089 příspěvků 22.04.10 10:12
A ještě

člověka to nutí i ke kreativitě - takový štrůdl třeba. Dřív jsem ho dělávala z listového těsta, máslem nešetříc. A teď - pěkně těsto tažené, s 2 dg sádla a půl napůl mouka bílá hladká a mouka špaldová, cukr pak přírodní, hnědý. Máslem potřít to ano, ale s citem a tak během pečení 2 x. A tak to jde se vším - snad kromě jitrnic a jiných zabíjačkových dobrot. Nebo takový bramborový salát…bez vajec, bez salámu a místo čisté majonézy smíchaná ricotta s majolkou v poměru 3:2, místo smetany používám 3,5 % biomléko a věř nebo ne, nejen, že to jde, ale je to i dobré. Šlehačka na moučník či do kávy - kdo vládne švýcarským vynálezem Bamix, tak udělá „šlehačku“ i z vody, ale z plnotučného mléka určitě. Mám takovou zá:,–(u. K snídani mohu třeba i vejce na slanině, k dopolední svačině zpravidla nějaký mléčný výrobek (ne light - vysoký glykemický index, protože obsahují jako zahušťovadlo škrob), oběd normální - menší porce, snažit se uplatnit zeleninu a houby, odpolední svačina ovoce, večeře výhradně zelenina, maximálně s kouskem filátka ryby či malý steak. A k tomu obecně: dostatek tekutin - nikoli sladkých, ovocnou svačinu doplnit občas ořechy a do čaje 1 lžičku medu. Je možné i občas smažené, ale když řízek vylovíme z oleje, na sekundu jej ponoříme do vařící vody a dáme na sací ubrousek. Hodně oleje zmizí. To samé u topinek. Samozřejmě razantně omezit zahušťování omáček a polévek. U polévek se mi osvědčilo zahuštění rozmixovaným bramborem, u zaleninových lze rozmixovat část zeleniny a část nechat v kouscích, na závěr dát oříšek čerstvého másla jen rozpustit. Guláš a podobné omáčky nezahusťovat vůbec, cibule by měla zaúřadovat sama, pokud se opravdu zahustit musí, pak používám špaldovou mouku. Ufff..... to jsem se rozepsala, ale pokud se tím budeš řídit, tak máš oněch 10 kg za 3 měsíce spolehlivě dole.
Fandím. Jana

Sylvie
2302 příspěvků 02.05.10 18:54
Jani,

děkuji moc za podporu!!
Míša

penda
4752 příspěvků 19.07.10 18:10
Sylví,

tak už i já jsem došla k názoru, že bych se sebou měla začít něco dělat a dnes jsem najela na jídelníček o 1100 kJ (jídlo 5× denně) a od zítřka najíždím i na pohyb. Ráno hodinový běh, švihadlo, od srpna posilování problémových partií … mám zlatou sestřenici trenérku, která mi on-line nabídla pomoc. A tím, že to tu zveřejním, tak tím se zavazuji sama sobě, že to splním … a za tři měsíce mám slíbené tělíčko modelky … hahaha, tak pokud bude to tělíčko opravdu k pošušňání, tak se jím i pochlubím. Takže koncem října se ozvu, o kolik čárek směrem doleva se mi posune střelka na váze. :)

penda
4752 příspěvků 19.10.10 13:16

Je skoro konec října a já Vám, labužníčci, oznamuji, že mám 11 kg dole. Ale přiznám se, že zatím bez velkého tělocviku, chodím jen 3× týdně na orbitrek a čekám na video od sestřenice, která mi natočí, jak správně posilovat, aby byl patrný rychlý efekt. Cítím se senzačně, obleču všechno to, co jsem už 4 roky neoblékla. A známí o mně říkají, že jsem jak reklama na anorexii … ale oni rádi přehánějí, fakt. :) Takže s chutí do toho a půl je hotovo! :-P :lol:

bocianka
528 příspěvků 19.10.10 15:28

Gratuluju, drž se.

zuzik088
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.10.10 09:10

Ahojky Sylvie!Pro me to byla ta nejlepsi vec to cemu rikas upsani se herbalifu,cely zivot jsem mela problemy s pneumatikou okolo bricha vsichni mi rikali ze je to dedicne tak at se s tim smirim.Ale ja ne zacla jsem sportovat a to fakt hodne sice neco slo dolu ale rapidni zmena ne a krom tohoe zacly bolet kolena.Takze konec.Koktejly me dodaly vyzivu a vycistili organismus citim se lepe,mam dost energie,muzu jist co chci,a hlavne moje pnesuska je pryc a ja mam deset cm v pase je bomba.herbalife je reseni a hlavne vyziva.Je to dva roky a postava zustala stejna klidne napis reknu vice mam s tim skvele vysledky i s jinymi lidmi.www.rege­nerace-vitalita.cz/zuzana/

Sylvie
2302 příspěvků 22.10.10 16:09

Pendo, také gratuluji!!

gurmet
13 příspěvků 24.10.10 12:43
Milá Silvinko

pamatuj si jednu hódně starou pravdu že „Na lidské blbosti se dají vydělat největší peníze“! Jirka. :-D

iva
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.10.10 16:11
Milý Jirko,

znám jednoho Jirku, který na Herbalifu vydělal obrovské peníze, o které svojí blbostí zase rychle přišel…

Ivanasa
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.10.10 22:07
Xenical

Při hubnutí mi hodně pomohl lék Xenical. Za 2 měsíce jsem zhubla 7kg. :lol:
Pokud by jste měli zájem nějaká krabička mi zůstala.
siplava@seznam.cz

di
2451 příspěvků 28.10.10 23:38

Ivanasa: A zas to není žádná reklama, že? ;-)
Podle mě je důležité „nežrat“ a hýbat se. A všem zhubnuvším zde v diskusi moc gratuluju!

Ivanasa
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.10.10 08:49

Jsem 6 měsíců po porodu a nejíst a civičit mi moc ke zhubnutí nepomohlo!!!! Tělo mi nastartoval až Xenical, který mě přinutil změnit životosprávu, jelikož jíst xenical a najíst se smaženého nebo mastného jídla se nevyplácí, protože xenical na sebe váže 30% tuku který sníte a tím pádem se vlastně poserete. Takže Vás to tak donutí vyvovarovat se tučnému až si na to zvyknete. A když zhřešíte a dáte si něco polotučné, tak Vás hřeje pocit, že pokud si dáte tabketku, tolik toho tuku ve Vás nezůstane!!! :potlesk:

ajinav82
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.11.10 11:24

Nejlepší způsob hubnutí zde http://prace-na-doma.prace112.cz/…k-na-hubnuti

esmeralda
4813 příspěvků 20.11.10 21:10
Weight Watchers

Jsem přesvědčená že je to jediný rozumný způsob jak shodit nadbytečná kila.
Nemusíte si upírat vůbec nic. Jediné co je třeba sledovat jsou nutriční panely na potravinách.
Nevím zda se tato organizace již dostala do ČR.

di
2451 příspěvků 20.11.10 23:24

esme, jako taková asi ne (nebo o tom nevím, zas tak moc tuhle scénu nesleduju), ale máme tu něco dost podobného: http://www.stob.cz/

Bc.vlev
1 příspěvek 09.01.11 14:58

Dobrý den Sylvie,

doufám, že jste již našla tu „správnou“ cestu ke shození nějakého toho kila, protože jak zde mnohá děvčata píší, HL tou správnou cestou určitě není a nikdy nebude. Byl, je a vždy bude tou nejlepší cestou k zařazení se do sítě multilevelu a bohužel jak zde bylo již psáno, odsávání tak možná peněz z peněženky namísto nějakých kil na váze. Třeba to již nepotřebujete, ale i přesto to zde napíši, snad pro někoho jiného.
Najít si fitko, popřípadě pohybové studio, někde poblíž Vašeho působiště. Kde je třeba najít ochotného, slušného profitrenéra a výživového poradce,nejlépe v jedné osobě, který na Vás nevybalí hned na úvod ceník služeb, ale bude ochoten Vám naslouchat, poradit Vám a řešit Váš „problém“ individuálně a hlavně Vám nebude klást žádné podmínky a blá blá, Vy jste přišla pro radu a využít službu. Je jich po republice spousta s mnoha z nich jsem studoval. A musím hned alespoň za sebe říct, že tato služba nenspočívá primárně v rejžování peněz, ale ve starosti o klienta, jen tak se klientela postupně rozroste. Bohužel Těchto pofiderních institucí (jestli se jim dá tak říct)jako je HL stále přibývá a postupně likvidují potenciální klientelu zařízením, které fungují a a starají se o lidi a řeší jejich problémy a pomáhají jim přiblížit se jejich snům a vizím, jen tím, že je nachytají na švestkách, vysají z peněz, spálí a zcela demotivují, takový člověk samozřejmě již nikdy nic podobného co se týká hubnutí, pohybu a zdravého živ. stylu, ve většině případech nehledá.
Ten kdo na Vás vybalí nejprve sladký řečičky o zázračném produktu popřípadě speciálné metodě, která zaručeně zabírá a následně Vás seznámí s cenou a dalšími podmínkami, za kterých to bude po dlouhá léta zaručeně fungovat … je to začátek konce, obrátit se a jít okamžitě jinam.
Všeobecně vzato: pokud někoho oslovíte, aby Vám poradil v jakékoliv oblasti Vašeho zájmu … položte mu co nejvíc otázek, pokud Vám pro Vás srozumitelně odpoví, něco o dané problematice ví a ví také jak jednat s lidmi, pokud Vám jen něco trochu nesedí zpravidla se z takových lidí jako u HL vyklubou rychlokvašní distributoři apod. Asi žádný lékař, sportovec, trenér, výživový poradce popř. v jedné osobě sport.lékař apod., by Vám takovouto záležitost nikdy „nedealoval“, za předpokladu, že nechce bohatnout na multilevelu a podobných ptákovinách, v tomto případě nikdy nejde o poslání a touhu někomu pomoct, ale vždy jen zmanipulovat, ukecat, přesvědčit, zaregistrovat, zpoplatnit, popř. upsat na co nejdélší dobu nebo z Vás udělat „spolupachatele :). Žádná zázračná pilule ani prášek, ani nápoj neexistuje, máme ruce a nohy, jsme utvořeni k pohybu: běhání, skákání, zvedání, tahání,plavání apod. + nějaké to vyvážené, pravidelné a plnohodnotné "papání“ a úspěch se dostaví dřív nebo později. Všeobecně vzato: „co nás zkazilo“ (nedostatek pohybu + nevhodný stravovací režim to nás také „napraví“ (v opačném znění). To ostatní co se na nás valí jsou většinou podpůrné prostředky resp. „doplňky“ k tomu, abychom rychleji dosáhly výsledku (netvrdím, že vždy špatné - takové čaje, popř. extrakty z rostlin doporučím taky, ale o tom se také vždy poraďte s Vaším „trenérem či poradcem“ než do něčeho vlítnete :).
Nikdy neztrácet naději (ta umírá opravdu poslední), nevěšet hlavu, neskákat na špek, ale vyskákat ho :) To je moje rada pro všechny, kdo neví jak a kde začít, popřípadě, kterou tou správnou cestou se vydat.
Přeji Hezké dny do budoucna a spoustu úspěchů ve vašem snažení (třeba již není potřeba, jen jsem měl takové vnitřní nutkání, kvůli Vám a třeba taky kvůli zuzik088 viz. níže - tohle taky nemusí být ta správná cesta :))
S pozdravem

Bc.vlev :)

Zounek Fr.
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.01.11 16:38
Zkušenost-Dobiášová

:lol: Paní Sylvie.
Múj muž pomocí Herbalife shodil za tři týdny 8kg,zlepšil se mu i cukr a mně také.Jenže,jakmile polevíte,kila jdou zase zpátky.To je právě ten vtip v tom,že kdo jednou začne,musí v tom pokračovat.Můj muž v tom viděl job a tak
se na to dal.Jestli mu to hodí mega,to ještě nevím,ale je fakt,že hodně lidí si s tím vydělává velké peníze.Takže jestli chcete hubnout,můžete,ale musíte v tom jet pak dál,jinak to naberete zpátky.Nebo to dělejte a když budete úspěšná v prodeji.máte to za polovinu.Hodně štěstí.Hanka.

Sylvie
2302 příspěvků 12.01.11 18:57
Díky

Děkuji Vám všem za Vaši laskavou podporu. Hubnutí opravdu souvisí s příjmem potravy a pohybu.
Jů, ta Sylvie, to je hlavička, ta zas objevila Ameriku, ale já fakt, než něco pochopím… :-)

Polda
35 příspěvků 13.04.11 01:33
diduska
4 příspěvky 13.04.11 23:40

Myslím, že pár odpovědí je od lidí, kteří nabízí Herbalife:)ale neber ho, měla jsem hlad, bolavý žaludek a nervy…omezit sladké,jíst zeleninu,ryby,ku­řecí, ale na zdravé jídlo si najdeš hodně dobrých rad. Začala jsem cvičit -kalanetiku- je to skvělí na celou postavu.. i když to trvá, ale dají se tím shodit choulostivé partie.Jde tu jen o výdrž a já ji dělám dodnes, je to potom už jen na zvyku…

Sylvie
2302 příspěvků 12.09.11 01:09

Ano, jde to i bez pilulek, koktejlů a drastického hladovění.
Hlavně nic nemít s Labužníkem! :wink:

esmeralda
4813 příspěvků 12.09.11 08:58

Vždyť hubnout je tak snadné.
Už se mi to podařilo nejméně dvacetkrát.
Celkově jsem zhubla cca 300 kilo. :palec:

Váš příspěvek

Newsletter

Milujeme vaření, nikoliv spam. Přihlaste si novinky z Labužníka.

Přihlásit se k newsletteru

Naši partneři

Vitalion

zdraví, nemoci, léčení
www.vitalion.cz

eMimino

těhotenství, děti, rodina
www.emimino.cz

Recept na jídlo

recepty, jídlo, vaření
www.receptnajidlo.cz