Hrubá mouka v Austrálii

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Aussie
45 příspěvků 06.02.05 08:44
Hrubá mouka v Austrálii

Já kupuji výbornou mouku z Continental Shraps za asi $12 za desetikilový pytel (dělíme se se sestrou). Začala jsem s „continental“, teď už od nich kupuji i hladkou. Kupuji to v NSW v St. Marys (stojí to za výlet). Máte-li, Australanky, zájem, mohu poskytnout adresu, případně telefonní čísla výrobce ve všech státech (jsou na tom pytli, ne že bych jim dělala nějakou reklamu).

Reakce:

Aussie
45 příspěvků 06.02.05 10:00
Tak se mi to zase povedlo...

…poslat do špatné kategorie. Bylo to myšleno do „Kde koupit či sehnat“. Omlouvám se. Jedinou útěchou je mi vědomí, že nejsem první - možná ani ne poslední.

Pepíčku, nešlo by to přestěhovat?

possum
464 příspěvků 06.02.05 14:33
no a proc

jsi tedy tu adresu a cislo nenapsala hned? Pro me je to sice trochu z ruky, ale ne zas tak moc. Jsou ale jini, co treba bydli bliz.

esmeralda
4813 příspěvků 07.02.05 05:28
Hrubá mouka v Austrálii

Aussie, sem s tou adresou. Do St. Mary's se dostanu i bez mapy.
Mně ji vozí švagrová, tak ji aspoň nebudu muset otravovat. Dííííky.

Aussie
45 příspěvků 07.02.05 09:54
St Marys a telefonní čísla

V St Marys ji prodávají u Ivana (Ivan's Continental Butchery) na Queen St - hlavní ulici v St Marys. Telefonních čísel mám přehršli, v NSW, Qld, Vic, SA a WA. To jsou čísla přímo na ty mlýny (Continental Sharps - omlouvám se za překlep). Tam mohou poradit, kam to vlastně dodávají. NSW mlýn je v Enfieldu, telefonní číslo 02 9764 8200.

possum
464 příspěvků 07.02.05 14:09
no, vidis, ze to nebolelo,

Enfield je pro me bliz. Diky. Ackoliv tedy, ja uz jsem naucena zit bez hrube mouky.

esmeralda
4813 příspěvků 07.02.05 22:20
Hrubá mouka v Austrálii- Aussie

U Ivana jsem byla minulý pátek. Ha ha. Ani jsem si nevšimla, že tam má mouku. A díky za to telefonní číslo.

Aussie
45 příspěvků 12.02.05 14:26
Esmeraldo

Dneska jsem se dozvěděla, že Ivan ji prý nemusí pokaždé mít. Asi se vyplatí jim předem zavolat.

Váš příspěvek

Newsletter

Milujeme vaření, nikoliv spam. Přihlaste si novinky z Labužníka.

Přihlásit se k newsletteru

Naši partneři

Vitalion

zdraví, nemoci, léčení
www.vitalion.cz

eMimino

těhotenství, děti, rodina
www.emimino.cz

Recept na jídlo

recepty, jídlo, vaření
www.receptnajidlo.cz