Hrnčířské trhy

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

zlata
1200 příspěvků 03.05.08 19:55
Hrnčířské trhy

Ještě zítra jsou v Berouně hrnčířské trhy. Hrnčíři z celé ČR, Slovenska i němčinu jsem zaslechla. Mají překrásné věci, ale dost narváno. Parkování v bývalých kasárnách, zbourali několik budov.
Kdo je na hrnečky, květníky a turecký med sekaný sekerkou, tak si užije. Ještě je tam k vidění i nakupování spousty věciček.

Reklama

Reklama

Reakce:

bedla 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.05.08 20:47
Hrnčířské trhy ...

jé zlato, to je škoda …tam bych byla jako doma. Tak příště. Ty trhy se konají každým rokem? Díky.

zlata
1200 příspěvků 03.05.08 21:26
Bedli,

ahojky… dokonce 2× do roka, na jaře a na podzim. Další by měly být někdy v září. Dám sem včas vědět. Tohle bylo moc narychlo, nějak jsem na ně zapomněla. Jeli jsme až pozdě odpoledne.
Hrnčířské trhy Beroun tady se můžete podívat, kdy jsou a jak to tam vypadá

Bali
1254 příspěvků 03.05.08 21:37
...

supr, to by mne také moc zajímalo. Snad příště, dík za upozornění

Jituska02
111 příspěvků 03.05.08 23:14
trhy...

udělala jsem chybu, že jsem se nenechala zlákat, teta přijela z trhů nadšená…tak příště to napravím! Ahojky, Jitule

zlata
1200 příspěvků 04.05.08 20:05
Trhy

Bylo to krásné, oči přecházely. Chce to s sebou objemnou šrajtofli, člověk by chtěl všechno a vše by se hodilo. Třeba napak.

bedla 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.05.08 21:42
Hrnčířské trhy ...

chodívali jsme na ně v Praze. Zlato moc díky, pokud to vyjde určitě s dcerou pojedeme … je to od ní kousek. Tedy jako.

iva 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.05.08 22:18
na východ od Prahy

31.5.2008 se koná 20. Tradiční mezinárodní keramický den v Kostelci nad Černými lesy

zlata
1200 příspěvků 04.05.08 22:57
pár fotek

Přidávám alespoň tři fotky z Berouna. Třeba to někoho naladí na ty podzimní trhy.

Bali
1254 příspěvků 05.05.08 08:47
...

Zlato supr! Podzim si nenechám ujít ;-)

pekarka
410 příspěvků 05.05.08 12:19
Trhy..

no to je nádhera. Škoda, že to není blíž…

zlata
1200 příspěvků 10.05.08 21:23
Podzimní trhy v Berouně

se konají 13. a 14.9.
určitě ještě znovu připomenu

Papaja 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.05.08 07:57
Loni...

… jsem se tam tedy jela podívat, když tam všichni jezdí. Zboží je fajn, ale po náměstí se chodí ve frontě a autem jsme se posunovali od vjezdu do města jako na magistrále. To snad příště raději vláčkem :-) Je to hodně vyhlášená akce, tak to podle toho vypadá.
Kdybych si to přečetla dříve a věděla, že se tam s někým z vás potkám, tak bych se ale určitě přemohla Tak příště
 P.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Newsletter

Milujeme vaření, nikoliv spam. Přihlaste si novinky z Labužníka.

Přihlásit se k newsletteru

Reklama

Naši partneři

Vitalion

zdraví, nemoci, léčení
www.vitalion.cz

eMimino

těhotenství, děti, rodina
www.emimino.cz

Recept na jídlo

recepty, jídlo, vaření
www.receptnajidlo.cz