Housenka se nám vrátila

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

gmp
1603 příspěvků 15.10.08 15:36
Housenka se nám vrátila

Přátelé, asi jste si všimli, že se mezi nás vrátila Housenka (Nastěnka), přestála úpěšně operaci a navíc se jí narodila vnučka. Tak sem Tě Nastěnko napráskal, ale já, za sebe jsem rád a gratuluji Ti, žes nám vydržela a taky Ti závidím tu vnučku!
Já si snad ty vnoučata budu muset zvládnout sám.Miloš

Reklama

Reklama

Reakce:

Labužník housenka02
609 příspěvků 15.10.08 18:04
Milošku,

děkuji ti za uvítání, byť jen na chvilku…

Jak vidíš tvé prásknutí zapadlo ve smršti diskuze jak jinak o ničem, nebo téměř o ničem, ale přesto ti děkuji za uvítání…

manek  15.10.08 18:07
Housenko,

vítej. Gratuluji k narození vnučky i úspěšné operaci!

buraci
1136 příspěvků 15.10.08 18:08
Housenko

… já jsem si toho všimla (protože je to tady v poslední době jediná pozitivní zpráva), akorát jsem nestihla dřív reagovat, nějak tady zápasím s pračkou:-) Přeji mnoho štěstí, síly a optimismu v dalším boji s nemocí a v neposlední řadě mnoho radosti z tvojí vnučky.

HelenaL
98 příspěvků 15.10.08 18:13
Nie, nezapadlo

Určite nielen mňa potešilo, že si sa vrátila. Čítala som pred časom tvoje príspevky, len som nereagovala, pretože mňa určite nepoznáš. Z rovnakého dôvodu som nereagovala ani na Milošov príspevok.
Ale som naozaj rada, že sa držíš. Veď máš na to krásny dôvod. Vnučku Ti v tom najlepšom slova zmysle závidím.
 Helena

ewa
600 příspěvků 15.10.08 18:20
Housenko,

vítej zpátky. Držím ti palce a gratuluju k malinké vnučce. Eva

iva  15.10.08 19:06
Housenko,

neboj, i já si všimla, že jsi zpátky.
A gratuluji, vnučka je důvodem k radostnému nahlížení na svět a překonání jeho nástrah.

Labužník Terrinka02
1113 příspěvků 15.10.08 19:00
mám radost..

Milá Housenko,
i těch chviliček co budeš doma mezi léčbou si važ a drž si v přiměřené míře dobrou náladu a stále doufej, až sama sebe přesvědčíš, že až ta dlouhá léčba pomine bude to v pořádku úplně, nebo na dlouhý čas, kterému se říká : remise! Může totiž trvat i roky, může také pominout a zase se vrátit a tím se vždycky vrátí i klid do Tvé dušičky a Tvého života.
No a vnučka, to je něco úžasného! Máš z ní jistě radost, i já bych měla a ohromnou, ale jsem na tom jako Miloš (gmp). vnoučátka bych si musela odnosit a porodit, ale to už nehrozí.
Užívej si plnými doušky krásného života a za každý den vzdávej díky a stále si k tomu přibaluj tu dobrou víru! Myslím na Tebe Terrinka

anickav
2904 příspěvků 18.10.08 23:47
Housenka,

aj keď sa osobne nepoznáme, z Vysočiny som Ti posielala sms, pretože si potrebovala podporu a ľudí, čo na Teba v ťažkej chvíli myslia. Teraz som rada, že Ťa tu vidím, želám veľa síl a z toho drobátka veľa radosti!
Anickav

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Newsletter

Milujeme vaření, nikoliv spam. Přihlaste si novinky z Labužníka.

Přihlásit se k newsletteru

Reklama

Naši partneři

Vitalion

zdraví, nemoci, léčení
www.vitalion.cz

eMimino

těhotenství, děti, rodina
www.emimino.cz

Recept na jídlo

recepty, jídlo, vaření
www.receptnajidlo.cz