Hotovo, vybavené!

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Pupek 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.12.09 14:57
Hotovo, vybavené!

Po týdením testování Linuxu jsem zjistil, že mně všechno funguje tak jak má, tudíž tady dál nemám co pohledávat - a opět zbaběle prchám do pryč. Mějte se tady hezky, hodně štěstí do nového roku a takový ty věci.

Zdraví Pupek

NFU: hruden@centrum.cz
MU: a lks validated.

Reklama

Reklama

Reakce:

Sylvie
2302 příspěvků 07.12.09 17:46
...

Krucajs, a je po legraci.

Sylvie
2302 příspěvků 07.12.09 17:46
...

Krucajs, a je po legraci.

Sylvie
2302 příspěvků 07.12.09 17:47
...

Do třetice to psát nebudu

Sylvie
2302 příspěvků 07.12.09 17:48
Frflu

…bych ráda viděla toho, kdo ho zase vyplašil…

Pupek 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.12.09 18:12
Sylvie

Nešil! Nevyplašil mě nikdo, enem jsem předělával svoje domácí výpočetní NASA centrum na jiný systém a potřeboval jsem zjistit, lesti to funguje. A taky tchýně furt otravovala, že neví co má vařit, tak jsem dočasně využil možnosti labuznika.com, bo kdybych ji musel telefonovat, tak bych ji musel zabít! A to ji mám tak rád…

alena45
588 příspěvků 07.12.09 20:10
...

Dcéra mi povedala, aby som sa nezapájala do tejto diskusie a to by som radila aj druhým. Lenže prsty ma svrbia a musím napísať, že Pupku, Tvoje recepty sú naozaj zaujímavé a jedlá z nich aj určite chutné, ale tvoj humor - nehnevaj sa, po troch prečítaných receptoch už mi to smiešne nebolo, skôr trápne. Tvoj spôsob podania receptov je tvoj, ja ti ho neberiem, dokonca mu rozumiem, pár ľudí sa určite aj zabaví. Jan Ťa vyzval na upresnenie gramáže a Ty si mu odpovedal naozaj provokatívnym spôsobom. Možno keby to posúdil psychológ…
Keď chceš zbabelo prchať, prchaj, len dúfam, že sa neznížiš k tomu, aby si vymazal svoje recepty ako niektorí, pretože na tie tvoje ustrice už zháňam mištičky.

Pupek 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.12.09 20:19
To alena45

Zkusím ti odpovědět na tvoje otázky:
1/ Moje recepty jsou MOJE, všechny jsem je uvařil, ochutnal, snědl - a přežil.
2/ Můj humor nemusí každému sedět, je to právo volby. Já se taky neplácám smíchy do stehen, když mně kabelovka místo eurosportu pustí záznam z jednání parlamentu. Jednoduchá rada - jakmile uvidíš někde slovo Pupek, tak to prostě ignoruj. Tim se zbavíš i pocitu trapnosti. (Pozn.: představ si, že bych psal podle „pravidel“, bez svého humoru, podle nějakých předpisů, ustálených zvyků - potažmo kdybych tak vařil: dyť by se to nadalo žrát!)
3/ Jan je kdo? Pokud si pamatuji, tak jsem s žádným Janem nekomunikoval. A co se týče gramáže v mém receptu, tak jsem dneska odepisovat akorát jednomu troubovi ze Skandinávie, který si bez přesného návodu a gramáže neumí uvařit ani kafe.
4/ S psychologama mě nestraš, mně stačil včera čert.
5/ Mazat svoje recepty na těchto stránkách nemíním, protože mě to ani nenapadlo. A vlastně to ani neumím - a nestojí mně to za to, abych se tím zatěžoval.
6/ Zbaběle neprchám, to byl jen slovní obrat, protože tady de facto nejsem. Resp. jsem tady jenom na dočasné návštěvě - a po půlnoci bude zase ode mě klid.
7/ Přeji ti hodně štěstí, zdraví a životní pohody.

svato
1416 příspěvků 07.12.09 22:29
to si ma nepotešil,

škoda, že si sa nezdržal dlhšie, mne Tvoj humor nevadí ani trochu.

Pupek 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.12.09 22:39
Svato,

je mně líto, ale tyto stránkky (resp. někteří uživatellé), nejsou mým šálkem kávy. Já se u pece musím bavit, protože vařím (a píši recepty) pro radost. A na buzerování mám manželku.
Měj se pěkně.
 Pupek

Frantiska
927 příspěvků 08.12.09 16:14
...

skoda ze kdyz je radost od nekoho cist recepty, tak hned utece :(

danda 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.12.09 18:31
Františko :-)

až na tebe vleze chandra, tak koukni sem www.hruden.ic.cz/, když nejde hora, tak musíme k hoře :-)

karminek
757 příspěvků 09.12.09 14:10
Pupíku

hlavně nepřestávej se svým humorem,když dovolíš bych ti i sekundoval.

Pupek 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.12.09 20:06
To: Karminek

Škoda každého dne, kdy se člověk nezasměje. Nebo se aspoň trošku neušklíbne. Jinak povolení uděleno, sekunduj do poslední sekundy. V pekle nám to stejnak jednou všechno spočítají.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Newsletter

Milujeme vaření, nikoliv spam. Přihlaste si novinky z Labužníka.

Přihlásit se k newsletteru

Reklama

Naši partneři

Vitalion

zdraví, nemoci, léčení
www.vitalion.cz

eMimino

těhotenství, děti, rodina
www.emimino.cz

Recept na jídlo

recepty, jídlo, vaření
www.receptnajidlo.cz