Hotel u Sládka, Chodovar, Chodová Planá

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

esmeralda
4813 příspěvků 22.10.06 22:55

Před nějakým časem mi Mick pyšně ukázal článek o světoznámých pivních lázních v pivovaru Chodovar. Proč? No vždyť se v Chodové Plané narodil.
A tak jsme naplánovali návštěvu - restauraci Ve Skále, hodně piva, a přespíme v hotelu U Sládka.
Ignorovali jsme varování Mickova bratra, že podnik dává přednost německým zákazníkům. Vždyť snad Australany přivítají také.
A tak jsme se dostavili do recepce. A čekali. A pak čekali ještě chvíli - před prázdným pultem. Paní recepční zřejmě měla něco důležitějšího na práci než přijít a mluvit s námi.
Našli jsme několik členek personálu, které nás o tom ujistily, a projevily naději, že paní recepční se snad brzy dostaví. Nedostavila se.
Asi po patnácti minutách jsme pani recepční zanechali zprávu a opustili hotel.
Majitel bude možná rozhořčen - s námi odešlo pět potencionálních zákazníků preferovaného německého původu.
NEDOPORUČUJI.

Reakce:

Bali
1254 příspěvků 23.10.06 07:42
Esme,

je pravda, ze tato restaurace je velice zajimava. Interier je originalni a velice dobre se tam vari.
S tim cekanim v hotelove recepci, jak vidim, je to stejne jako v recepci restauracni!! Nedavno jsem tam byla s navstevou a cekali jsme celych 20 minut!! Bohuzel, chteli si zakoupit originalni suvenyry, jinak bychom uz davno odesli!
A to uz tam pred nami cekali 4 nervozni nemci! Vypadalo to, ze uz tam taky byli nejakou dobu!!
V recepci mohl byt aspon listek typu: Prijdu hned.Jsem na poste nebo na WC. Ale nic! Ani personal nevedel kde se recepcni muze nachazet!!!
Kdyz prisla, s kamenou tvari, bez usmevu a omluvy, nas bez nejakeho zajmu obslouzila!
Majitel by si opravdu mel lepe vybirat personal!

marhaba
98 příspěvků 07.11.06 00:29
...

Tahle restaurace výborně začala a během roku, když tam začaly jezdit zájezdy Němců, se neskutečně zkazila. Nejen obsluha, ale ani jídlo za moc nestojí. Jsem ze „sousedství“, dřív jsme tam brali návštěvy a tak, ale teď bych se vyloženě styděla.

Bali
1254 příspěvků 07.11.06 08:03
Dobře-nedobře.

Je fakt, že na počátku byla restaurace skvělá. Časem se vše zhoršilo. I my tam přestali chodit a vodit návštěvy. I dost našich přátel tam přestalo chodit. Ale časem jsem začala slýchávat, že už je vše jako dřív. Tak jsme to vyzkoušeli a zklamaní z JÍDLA jsme nebyli! Porce, vzhled i chuť v pohodě. Dokonce jsme se nebáli tam brát i cizince! A chutnalo jim!
Obsluha docela ujde, jen ta recepce je hrozná!

marhaba
98 příspěvků 09.11.06 15:45
Tak to zase zkusíme,

je pravda, že moje negativní hodnocení nebyla podložené nejnovější zkušeností.

Bali
1254 příspěvků 09.11.06 16:52
Dobrou chuť.

A dej vědět jak to dopadlo.

Bali
1254 příspěvků 17.11.06 13:24
...

tak jsme si vcera opet zajeli do Chodovky. Recepcni byla pritomna, obsluha byla prijemna a jidlo vyborne.

esmeralda
4813 příspěvků 12.01.07 15:01

Vzhledem k tomu, že na moji stížnost nebyl nikdo schopen za tři měsíce odpovědět, mě stále nechává na pochybách o serióznosti podniku.
Ale moc mě to nepřekvapuje. Možná stále ještě nemají na zákazníky čas.

Bali
1254 příspěvků 24.07.07 18:20
...

tak jsme zde dnes opet obedvali a bylo to vyborne! Frantikum moc chutnala pecena kolena ;-)

Váš příspěvek

Newsletter

Milujeme vaření, nikoliv spam. Přihlaste si novinky z Labužníka.

Přihlásit se k newsletteru

Naši partneři

Vitalion

zdraví, nemoci, léčení
www.vitalion.cz

eMimino

těhotenství, děti, rodina
www.emimino.cz

Recept na jídlo

recepty, jídlo, vaření
www.receptnajidlo.cz