Hotel Skalní město, Prachovské skály,

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Jenofefa
1315 příspěvků 30.07.06 22:14
Hotel Skalní město, Prachovské skály,

podle někdejšího majitele domorodci zvaný „Košíček“, byl pro mne od mého dětství i v podmínkách totality reprezentantem „nóbl“ podniku. Oběd tam patřil k mým prvním a nejstarším kulinářským zážitkům v restauraci. Nyní jsme tam po dlouhé době opět zavítali a jsem zcela rozčarovaná. Restauraci tohoto hotelu doporučuji navštívit pouze za předpokladu, že milujete „oblohu“ z červeného a bílého zelí namočenou do omáčky a že vaše představa míchaného salátu se v sezóně ztotožnuje s talířkem s jedním unaveným listem hlávkového salátu, sedmi oschlými plátky okurky, čtyřmi zavadlými osminkami rajčete, dvěma proužky papriky doplněnými konzervovanou kukuřicí, dvěma kupičkami zelí a lžičkou strouhané mrkve. To vše vypadalo, že na tom talířku již probdělo minulou noc. Je mi to moc líto, ale přišla jsem opět o jednu iluzi

Reklama

Reklama

Reakce:

gmp
1603 příspěvků 01.10.07 09:10
...

Jezdím dost často po té trase s rodinou, zastavil jsem se tam jednou, my se ani té oblohy nedočkali, mluvili jsme česky a tím pádem si nás nikdo ani nevšiml. Od té doby ten hotel míjím a jak tak sleduji nejsem sám.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Newsletter

Milujeme vaření, nikoliv spam. Přihlaste si novinky z Labužníka.

Přihlásit se k newsletteru

Reklama

Naši partneři

Vitalion

zdraví, nemoci, léčení
www.vitalion.cz

eMimino

těhotenství, děti, rodina
www.emimino.cz

Recept na jídlo

recepty, jídlo, vaření
www.receptnajidlo.cz