Horkovzdušný hrnec

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

kapkamore
2 příspěvky 12.11.10 22:17
Horkovzdušný hrnec

Mám horkovzdušný hrnec - teprve se sním seznamuji, uvítám názory :-P o vaření a pečení v tomto hrnci :potlesk:

Reklama

Reklama

Reakce:

BramboraNo1
5 příspěvků 15.12.10 18:09

Ahoj, o koupi horkovzdušného hrnce uvažuji, už se ti povedlo něco uvařit? Bylo to k jídlu? :-D

malyLibor
4 příspěvky 15.10.11 12:11
Horkovzdušný hrnec

No, mám to doma taky. Je to hrnec značky Rohnson. Asi je to fajn vynález, jen k tomu nejsou vůbec žádné recepty. Tedy, abych byl upřímný. Pár zcela nepoživatelných receptů tam je, ale to jsou recepty zžejmě pro američany, ne pro tuzemce. Ať se na mne nikdo nezlobí, ale kuře s banánem a ananasem nebo jehněčí v pomerančovém džusu se nedá žrát. No a tak v tom už rok zkouším péct a dělám to čím dál méně často, protože většina jídel se mi moc nepovede a v obyčejné staré remosce se dá udělat jednoduše a chutně… takže bych řekl, že je to mnoho povyku pro nic. Je fakt, že spousta lidí na netu píše, jak je z toho skvělá kachna, kuře, karbanátky, řízky, hranolky… ale nikdo nedá recept… Proto můj názor - vyhozené peníze, protože výrobce se jen snaží prodat, ale na spokojenosti zákazníka mu vůbec nezáleží. :-(

Andy 909
1 příspěvek 14.09.13 15:42

Máme horkovzdušný hrnec Rohnson asi dva měsíce. Ze začatzku jsem nevěděla jak s ním zacházet, ale ve finále je to skoro to samé jako horkovzdušná trouba. Jen člověk musí mít nádobí co se do toho vejde :lol: V dortové formě se dá upect korpus na dorty čí jiné buchty. nebo i zapečené testoviny či brambory. V Kauflandu se dají sehnat pečící pytlíky různých velikostí ve kterých pečeme maso, mnamka :potlesk: :potlesk: jinak klasika špízy, vařené brambory, které se okoření a zabalí do alobau s troškou vody… je to jen o zkoušení :-) Jen hranolky mi s toho moc nechutnají :-D

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Newsletter

Milujeme vaření, nikoliv spam. Přihlaste si novinky z Labužníka.

Přihlásit se k newsletteru

Reklama

Naši partneři

Vitalion

zdraví, nemoci, léčení
www.vitalion.cz

eMimino

těhotenství, děti, rodina
www.emimino.cz

Recept na jídlo

recepty, jídlo, vaření
www.receptnajidlo.cz