Horkovzdušná trouba

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Daiquiri
15 příspěvků 10.12.05 16:08
Horkovzdušná trouba

Můžete mi někdo poradit jak správně používat horkovzdušnou troubu? Teď jsem začla péct cukroví, peče to super, ale přesto musím plechy obracet, na jedné straně se peče rychleji. Čím to je? Co dělám špatně?

Reakce:

Sněhurka
446 příspěvků 10.12.05 18:24
Cukroví v horkovzdušné troubě (elektrická trouba ve sporáku, s ve

peču tak, že v troubě (taky peče nerovnoměrně) mám současně dva plechy. Po třech minutách plechy otočím, a navíc přitom vyměním umístění - horní dolů a dolní nahoru. Peču další tři minuty. A je hotovo.

Zuza¨ 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.12.05 09:49
...

Pracuji stejně, plechy prohazuju. Dej si jenom pozor a nenech se nachytat na pečení sladkého a slaného najednou. I když kuchařské knihy radí (respektive pracovní příručka k Siemens trobě), že to lze, tak borůvkový kynutý koláč mi zaváněl masem.

trikolka
383 příspěvků 20.12.05 10:12
moje horkovzdusna trouba

pece taky tak. asi vsechny… takze plech obracej, pokud je to problem. jak pisou holky dole, pect najednou slane a sladke se taktez nevyplaci. proc je horkovzdusna trouba dobra je, ze lze pect na nizsi teplotu a tim setrit energii.

iva 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.12.05 17:38
No tohle,

moje přesně 20 let stará horkovzdušná trouba MORA 523 s pečením sladkého a slaného současně vůbec žádný problém nemá. Faktem ale je, že maso peču nejdříve přikryté a většinou je sladké hotové dříve než odkryji maso.
Cukroví se mi peče skvěle, dávám 4 plechy naráz.

Váš příspěvek

Newsletter

Milujeme vaření, nikoliv spam. Přihlaste si novinky z Labužníka.

Přihlásit se k newsletteru

Naši partneři

Vitalion

zdraví, nemoci, léčení
www.vitalion.cz

eMimino

těhotenství, děti, rodina
www.emimino.cz

Recept na jídlo

recepty, jídlo, vaření
www.receptnajidlo.cz