Honey Wings,křidýlka s karamelem

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

nikolice
1 příspěvek 20.05.05 11:58

Ahoj, jsem tu prvně a to jen proto, že po celém netu sháním recept na Carolina Honey Wings alias Pečená kuřecí křidýlka s karamelovou omáčkou. Jsem na to děsně ulítlá a hrozně ráda bych si to zkusila udělat i doma (zatím vím jen o jedné mexické restauraci, kde to dělají, ale tam mi recept nedají), tak to zkouším sehnat tady. Nevíte někdo jak se ta marináda/omáčka dělá?
Díky moc za rady

Reklama

Reklama

Reakce:

Jenofefa
1315 příspěvků 20.05.05 12:45
Nikolice

Tenhle předpis
to náhodou není? Křidýlka nejsou „můj šálek čaje“, takže já ti neporadím, ale určitě se nějací labužníci najdou, jen měj trpělivost.

penda
4752 příspěvků 20.05.05 21:23
pro snazší hledání...

…jsem našla aspoň toto:
Carolina honey wings in a sweet-and-sour marinade of honey, pineapple and lemon.....a můžete hledat..hihi…BBQ marinád typu carolina honey je na netu plno, ale všechny jsou buď s hořčicí anebo „hot“, čili ostré, pálivé, asi nemám šťastnou ruku na vyhledávání… ;-)

Lassienka
409 příspěvků 20.05.05 23:33
Tak nevím.

Prozkoumala jsem svoji kuchařku Kuchyně USA a bohužel nic neobjevila, mám tu jen kuře s medovou hořčicí - Honey Mustard Chicken. Recept v případě zájmu dodám.

tresnicka
58 příspěvků 21.05.05 22:54

Nikolice,
prave jsem pridala na labuznika recept na Carolinskou marinadu, kterou jsem nasla na americkem netu. Doufam, ze je to ta, co hledas. Az ji vyskousis, dej vedet. Preji Ti dobrou chut.

tasauri
17 příspěvků 26.05.05 13:24
Neco jsem nasla

Na netu jsem nasla tento recepis http://www.bbqmaster.net/…-recipe.html
neni to sice ta carolina omacka, ale vyzkousela jsem a cela rodina se jen olizovala.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Newsletter

Milujeme vaření, nikoliv spam. Přihlaste si novinky z Labužníka.

Přihlásit se k newsletteru

Reklama

Naši partneři

Vitalion

zdraví, nemoci, léčení
www.vitalion.cz

eMimino

těhotenství, děti, rodina
www.emimino.cz

Recept na jídlo

recepty, jídlo, vaření
www.receptnajidlo.cz