Hody na různé způsoby

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Ivo
1045 příspěvků 24.10.06 11:07
Hody na různé způsoby

Přiznám se, že jsem si chvíli lámal hlavu nad tím, kde tento příspěvek zařadit a protože zde již figuruje anonce např. na Gulášovou akci, tak jsem se rozhodl také pro toto fórum.
Dnes mi přišlo poštou ranní do mých rukou toto psaní, tak se chci o ně podělit s Vámi:
Pension Jízdárna Morávka pro Vás připravil na letošní podzim několik gastronomických akcí. První z nich začne od čtvrtku do neděle. Další podrobnosti viz níže.

Srdečně Vás tímto zveme na „JEHNĚČÍ HODY“.

Rezervace na tel. čísle 558 691 273.

Přeji Vám příjemný den

Ing. Robert Volný, MBA
Pension Jízdárna

Kompletní jídelníček naleznete zde onclick="window­.open(‚http://­ivo.mikulovice­.com/vylety/jiz­darna/hody.mht‘,‚_blan­k‘,‚menubar=no,wid­th=700,height=680,top=0­,left=50,scro­llbars=yes‘); return false .

A já pro ty, kteří by chtěli spojit příjemné s ještě příjemnějším a navštívit Beskydy a tuto akci, přikládám:

"":http://www.mapy.cz/?…¢erX=142554752¢­erY=134413568­&portWidth=720&por­tHeight=457&for­ceMapParams=1&u­serMarkX=142555136­&userMarkY=134414080­&userMarkTitle=Pen­zion%20J%C3%AD­zd%C3%A1rna&u­serMarkDescrip­tion=Srde%C4%8­Dn%C4%9B%20V%C3%A1s%20zv­eme%20na%20pod­zimn%C3%AD%20ho­dy

Reklama

Reklama

Reakce:

Bali
1254 příspěvků 24.10.06 11:13
Skoda,

ze to je tak z ruky! To by se nam zamlouvalo!!!

Labužník handula02
634 příspěvků 24.10.06 11:29
...

Taky to mám z ruky, jídelníček vypadá slibně, akorát nevím co jsou - hukvaldské noky.

penda
4752 příspěvků 24.10.06 11:51
našla jsem ještě jeden odkaz ;o)

Pension Jízdárna se všemi akcemi do konce roku; a můžete se pokochat i interiérem a okolím. Našla jsem to díky Hanďule, když jsem chtěla najít hukvaldské noky … ;o))

manek  24.10.06 11:49
Ivo, bezva!

To si udělám se ženkou výlet přímo sobotní!

penda
4752 příspěvků 24.10.06 11:55
... ale Hanďulo,

dozajista jsou to noky, které vařívají v Hukvaldech ;o)))

Labužník handula02
634 příspěvků 24.10.06 12:12
Hukvaldy

Teda Vladko, kdo by to byl řekl…o)))

Ivo
1045 příspěvků 24.10.06 12:52
Jo jo...

Vladko, dík za odkaz - tak mě napadá - a nebudou ty noky z Hukvald?…
Manku, když jsem pročítal ten jídelní lístek, tak jsem si říkal, že si tam rovnou postavím stan

Omlouvám se za tu mapu - když jsem příspěvek vložil, tak byla OK (třeba to bude dočasné......)

manek  28.10.06 16:13
Tak jsem tam byl!

Handulo, tak hukvaldské noky jsou normální halušky. Vyzkoušeli jsme všechna hlavní jídla z nabídky prvního víkendu (jehněčí hody), ne tedy sám, byly jsme tam dvě rodiny a každý si vybral něco jiného! Prostředí příjemné, obsluha slušná (skvělá ne, ale ujde to), porce velké, chuť jídel dobrá. Ještě pouvažuji, ale snad zajedeme i na kančí hody příští týden a bažantí hody, na ty určitě. Víc bude v deníčku.

Labužník handula02
634 příspěvků 28.10.06 18:05
hody

manku, to musela být dobrota, halušky mám moc ráda, dělám je většinou s uzeným a se zelím.

Kely
186 příspěvků 02.11.06 12:06
dovča

Tedy tady si umím představit dovču a až to ukážu manželovi, bude chtít zůstat i na pár měsíců

Labužník Jana.Q02
129 příspěvků 10.11.06 11:16
Manku,

popiš nám, prosím, jak vypadají a chutnají hukvaldské noky! Na Hukvaldech pobývám často, vím od místních babek, jak se dělá vrťanka a hruščáky, ale noky neznám. Díky!

Ivo
1045 příspěvků 14.11.06 15:20
Byl jsem to tam okouknout...

V neděli jsme si udělali odpolední výlet (ani ne tak na hody - tento víkend tam byly zabijačkové a toto nám není tolik vzácné), jako spíše za účelem obšmírování onoho prostředí. Trošičku atmosféry můžete nasát z přiložených obrázků:
1
Totém2
Koník3
Hospůdka4
V teple5
TvarborákProstředí na nás působilo příjemným dojmem, od kachláků šlo ospalé teplo… Kdybych měl charakterizovat kuchyň tak bych ji pojmenoval jako poměrně lidovou, kdy tvůrce jídel se s jejich přípravou nijak nemazlí.
Dovolil jsem si zeptat se obsluhy na to, v čem spočívá specifičnost „hukvaldských noků“ a bylo mi řečeno, že těsto je opravdu stejné jako těsto na halušky a že rozdíl spočívá pouze v tom, že brambory jsou strouhané na tom (jak já říkám) „nejnebezpečnějším“ struhadle (to je to, co má dírky jak po hřebících…hihi).
Poněkud v šoku jsme zůstali, když jsme si přečetli nabídku Vánočních a Silvestrovských pobytů (odkaz na stránky je v diskuzi níž, kde se dozvíte, co všechno se Vám za pár peněz nabízí…jednou něco takového vyzkouším)…a nějaká místa jsou ještě volná…

manek  15.11.06 07:05
Hody na různé způsoby

JanoQ, tady se můžeš podívat i na to, jak hukvaldské noky vypadají: Jehněčí hody . Jedná se v podstatě o halušky.

Ivo, seděl jsem přesně na stejném místě jako vy, haha! Taky pěkně v teplíčku!

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Newsletter

Milujeme vaření, nikoliv spam. Přihlaste si novinky z Labužníka.

Přihlásit se k newsletteru

Reklama

Naši partneři

Vitalion

zdraví, nemoci, léčení
www.vitalion.cz

eMimino

těhotenství, děti, rodina
www.emimino.cz

Recept na jídlo

recepty, jídlo, vaření
www.receptnajidlo.cz