HLINĚNÁ BAŠTA Průhonice u Prahy

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
DolceVita
44 příspěvků 24.03.06 18:17
HLINĚNÁ BAŠTA Průhonice u Prahy

Absolutně vyjímečné a útulné prostředí, jídlo prvotřídní kvality a recepty opravdu originální i tradiční (profesionálně a hlavně s láskou připravované) a obsluha milá, pozorná. Tímto bych chtěla poděkovat za nevšední zážitky v této hospůdce za sebe i za všechny zahraniční kamarády, kteří po jedné návštěvě sdílejí to nadšení taky. Nejlepším poděkováním pro restaurant je to, že se „stavíme znovu“. Opravdu mohu každému doporučit

Reakce:
sim
293 příspěvků 27.03.06 10:07
basta

pravdepodobne http://www.hlinenabasta.cz/cz/
inac diky za odporucenie, budeme jazdit po pruhonicich v stale sa zvacsujucich kruhoch az kym to nenajdeme.
no ale vazne, nasiel som kde to je, napis este aspon co si jedol alebo Tvoji kamarati.

DolceVita
44 příspěvků 27.03.06 14:20
Další info :-)

Najít se to dá - je tam celkem slušné značení trasy. Co jsem jedla? Pomalu už všechno :-) Chodím tam často a vždy je to úžasné. Naposledy jsem si tam dala beefsteak z bizoního masa. Úžasné jsou ryby. Mají tam např. kraby i humry přímo z akvária, ale vždy jsem jim darovala život a nepřála si žádného na talíř. Ráda se na ně dívám. Ostatně mořská akvária v tomto podniku jsou též úžasný zážitek. Vaří tam tak dobře, že nemohu vybrat jedno jídlo, které bych doporučila. Chutě jsou různé, ale sympatická obsluha vždy perfektně poradí. Doporučuji dezerty místní výroby - takový čokoládový dortový řez s pistáciovým krémem, to opravdu nemá chybu. Chce to odvahu a zkusit tam zajít. Cenově to nikoho nezruinuje.

Váš příspěvek

Newsletter

Milujeme vaření, nikoliv spam. Přihlaste si novinky z Labužníka.

Přihlásit se k newsletteru

Naši partneři

Vitalion

zdraví, nemoci, léčení
www.vitalion.cz

eMimino

těhotenství, děti, rodina
www.emimino.cz

Recept na jídlo

recepty, jídlo, vaření
www.receptnajidlo.cz