Hledání podle ingrediencí

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Putin
59 příspěvků 20.05.16 14:18
Hledání podle ingrediencí

Tak si tak říkám k čemupak to hledání vlastně je. Dostal jsem tři pórky a chtěl jsem se podívat je-li tu nějaký mně neznámý recept. Dal jsem si do hledání podle ingrediencí pórek a objevilo se mi možných 121 stránek a na první, hned první recept skutečně pórek obsahuje. Dál už nic. Namátkou jsem otvíral a žádný další s pórkem jsem neobjevil. Neprohlédl jsem všech 121 stránek, jen asi 15 receptů, pórek jediný. :zed:

Reakce:
Eja
3837 příspěvků 22.05.16 18:39

@Putin ať dám „hledat recept“ nebo „podrobné vyhledávání“ a zadám pórek tak na mne vypadne receptů s pórkem opravdu hodně…

Putin
59 příspěvků 22.05.16 22:50

@Eja Tak nevím, na mně vypad fakt jeden, přece bych to jinak nepsal. Tak kde je chyba??

daduuja
1143 příspěvků 23.05.16 05:38

@Eja Putin ale píše o vyhledávání podle ingrediencí, ne hledat recept nebo podrobné vyhledávání.

Putin, máš pravdu, jsou tam i recepty, které obsahují pouze např. 4cm pórku :-), ale i sladký koláč, který pórek neobsahuje vůbec :-)

Eja
3837 příspěvků 23.05.16 13:35

Oběma se omlouvám, nějak automaticky jsem použila jako obvykle „podrobné vyhledávání“ a pórek v „ingrediencích“.
Nedbale jsem si Putinův dotaz přečetla. :mavam:

Putin
59 příspěvků 23.05.16 14:40

Tak já se taky omluvím, příště půjdu do „hledat recept“ a bude to. :palec: :lol:

daduuja
1143 příspěvků 06.08.16 08:29

Tak si tak říkám, k čemupak to asi je tohle vyhledávání - http://www.labuznik.cz/…dience/repa/

Admini!!!

Putin
59 příspěvků 06.08.16 09:30
Já si taky říkám.

Popis červené řepy - na jedničku.
Příklady receptů - za 5 a podtrženou. Recepty ve kterých ta řepa není.

Váš příspěvek

Newsletter

Milujeme vaření, nikoliv spam. Přihlaste si novinky z Labužníka.

Přihlásit se k newsletteru

Naši partneři

Vitalion

zdraví, nemoci, léčení
www.vitalion.cz

eMimino

těhotenství, děti, rodina
www.emimino.cz

Recept na jídlo

recepty, jídlo, vaření
www.receptnajidlo.cz