Hledam svedskou knizku

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Labužník katuska02
11 příspěvků 01.07.03 13:19
Hledam svedskou knizku

Ahoj vsichni labuznici,
nebrouzdam po labuznikoj dlouho a uz jsem si ho zamilovala, neni dne kdy bych k vam aspon jednou neklikla. A protoze jsem zjistila, ze sem chodi lidicky ze vsech zemi mam prosbu o pomoc, ktera se ale nevztahuje k jidlu. Obracim se na vsechny kteri jsou ze Svedska nebo tam jezdi. Slysela jsem ze princezna Victorie napsala autobiografii, pry se jmenuje:„Victorie, Victorie“, neslyseli jste o ni? Nevite jestli se da sehnat v cestine nebo nemcine? Moc bych ji potrebovala. Moc dekuji vsem zachrancum.
Katuska

Reklama

Reklama

Reakce:

Pampeliska191
1075 příspěvků 01.07.03 14:10
Katusko

pokud by jsi tu knihu chtela i v nemcine, muzu se kouknout v Nemecku v knize, nebo se poohlidnu i u nas nebo v Belgii nebo ve Francii. Pokud bych neco zjistila, dam Ti vedet. Mej se hezky

babi
6360 příspěvků 01.07.03 14:53
Ve Švédsku...

máme syna, se kterým často mluvíme na NetMeeting, takže se můžu zeptat švédské snachy, jestli o knize ví a jak se ta kniha vlastně jmenuje.

Zatím Tě Katuško zdravím!

babi
6360 příspěvků 17.07.03 16:26
Katuško...

omlouvám se Ti za opožděnou odpověď.

Název knihy ve švédštině je ¨Victoria:Sveriges drotting¨ (Viktórie:švédská princezna) a autorem knihy je Margit Fjellman. Kniha byla vydaná nakladelstvím Bonnier pod číslem ASIN 9100449709. S touto informací by Ti v každém větším knihkupectví měli být schopni knihu najít. Dej, prosím Tě vědět, jak jsi pořídila.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Newsletter

Milujeme vaření, nikoliv spam. Přihlaste si novinky z Labužníka.

Přihlásit se k newsletteru

Reklama

Naši partneři

Vitalion

zdraví, nemoci, léčení
www.vitalion.cz

eMimino

těhotenství, děti, rodina
www.emimino.cz

Jarmark

bazar, oblečení, hand made
www.jarmark.cz