hledam suroviny na suši

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Katul
2 příspěvky 28.01.03 09:55
hledam suroviny na suši

Dobry den, nevite nekdo o nejake japonske prodejne, kde se daji koupit suroviny na suši, jako je wasabi či nakládaný zázvor a řasy nori ? děkuji moc, Katka

Reklama

Reklama

Reakce:

penda
4752 příspěvků 13.05.04 01:54
sushi...........

v Praze je to firma C.I.P.A. a F.W. TANDOORI , která je i v Brně…

Bozka
50 příspěvků 18.05.04 22:37
Katul,

v Praze u nuselskeho mostu je prodejna Hana Trade. Kupovali jsme tam darek pro dceru, ktera s pritelem propadla susi. Meli tam nejen nejruznejsi suroviny ale i nadobi. Mrzi mne, ze jsem Tvuj dotaz zaregistrovala az ted. Doufam, ze odpoved neprisla prilis pozde.

Bozka
50 příspěvků 18.05.04 22:37
Katul,

v Praze u nuselskeho mostu je prodejna Hana Trade. Kupovali jsme tam darek pro dceru, ktera s pritelem propadla susi. Meli tam nejen nejruznejsi suroviny ale i nadobi. Mrzi mne, ze jsem Tvuj dotaz zaregistrovala az ted. Doufam, ze odpoved neprisla prilis pozde.

esmeralda
4813 příspěvků 18.05.04 22:59
Bozka

tohle nemá se sushi nic společného, ale všimla jsem si že se tvůj stejný příspěvek objevil dvakrát. Také se mi to stávalo, než jsem přišla na to jak tomu zabránit. Hned, jak cokoliv odešleš, Labužníka zavři. Pak si ho si ho můžeš opět nastartovat. Jinak přeji SUSHI zdar, neboť to také můžu jíst po tunách.

suzanka
161 příspěvků 19.05.04 11:39
Intennetový obchod

AHoj, můžeš nakoupit i online : http://shop.hanatour.cz

Bozka
50 příspěvků 20.05.04 20:58
Esmeraldo,

díky za radu ohledně odeslání příspěvku dvakrát. Ale mám pocit, že chyba bude ale asi někde jinde, protože se mi to zatím ještě snad nestalo. Uvidím teď při odklepnutí. Nicméně - ať žije suši!

iva  23.05.05 07:27
Bozka,

prosím tě, kde přesně u Nuselského mostu je ta prodejna? Adresa Hana Trading je Michelská 55, a to je nad Michelskou plynárnou, od mostu dost daleko. Díky

Labužník Triss
160 příspěvků 23.05.05 09:04
...

V kourunni ulici kousek nahoru od zastavky tramvaje, na vyloze napis vse pro sushi a kimchi a v jindrisske hned na zacatku ulice, kdyz jdete od vaclavaku

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Newsletter

Milujeme vaření, nikoliv spam. Přihlaste si novinky z Labužníka.

Přihlásit se k newsletteru

Reklama

Naši partneři

Vitalion

zdraví, nemoci, léčení
www.vitalion.cz

eMimino

těhotenství, děti, rodina
www.emimino.cz

Jarmark

bazar, oblečení, hand made
www.jarmark.cz