Helco - bio kakao

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

buraci
1136 příspěvků 24.05.07 16:00
Helco - bio kakao

Pozde ale prece jsem si vzpomnela, ze jsi shanela bio kakao, pokud se nepletu. Maji ho na www.bionebio.cz, ale mozna ho budou mit i v prodejne Slunecnice v Plzni (Jungmannova ulice), dneska jsem tam byla a meli tam toho docela dost od teto i jinych bio firem.

Reklama

Reklama

Reakce:

HelcaK
960 příspěvků 24.05.07 17:39
Buraci

diky za snahu, biokakao se dá sehnat samozřejmě leckde, ale ségra se zamilovala do jednoho konkrétního od Ekumenické akademie, v Plzni s nima sice někdo spolupracuje, ale nemá ho, tak jedině v Praze, nechce se mi platit za poštu skoro stejnou sumu jako za to kakao. Tak až si s malým uděláme výlet… Jednu chvíli ho od nich bral nějaký supermarket, tam ho ségra objevila, a teď si stěžuje, že se nemůže jiného ani napít :-), dělá si při práci kurz, tak je prakticky bez volného času, tak sháním já.

ajta
590 příspěvků 10.06.07 20:48
instantní čokoládový nápoj Čokolé

dá se také sehnat přímo na stránkách Ekumenické akademie, kde mají nejen online obchod, ale také seznam prodejních míst…

"www.ekumakad.cz ":http://www.ekumakad.cz

HelcaK
960 příspěvků 10.06.07 21:44
Dík

za snahu, to jsem našla taky. V Plzni sice mají nějakou spolupracující prodejnu, ale tohle kakao tam neměli a prodávala tam nějaká cizinka, se kterou jsem se nedokázala domluvit, jestli ho mívají či nikoli. Takže jsem se na výletě do zoo s malým stavila přímo v prodejně EA a už mám kakaíčko doma :-)

HelcaK
960 příspěvků 10.06.07 22:51
Ještě jednou,

v Plzni jsem byla v prodejně Seraf, kterou EA uvádí jako prodejní místo svých produktů - to je ta, kde Chocolé neměli. A poštovné při platbě dobírkou je 90-100Kč, což jaksi cenu pixly - dvou prakticky zdvojnásobí. Proto ten nákup přímo v Praze, když už se tam stejně jede, konkrétně na Sokolovské.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Newsletter

Milujeme vaření, nikoliv spam. Přihlaste si novinky z Labužníka.

Přihlásit se k newsletteru

Reklama

Naši partneři

Vitalion

zdraví, nemoci, léčení
www.vitalion.cz

eMimino

těhotenství, děti, rodina
www.emimino.cz

Recept na jídlo

recepty, jídlo, vaření
www.receptnajidlo.cz