Hej hou nakreslenej zajíci

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
HelcaK
960 příspěvků 26.7.07 22:20
Hej hou nakreslenej zajíci

Prosím pěkně, nepamatuje si někdo či nevlastní text k písni Hej hou nakreslenej zajíci - interpreti Kotvald, Hložek, asi i Zagorová?
Náš malej zajíce miluje a požaduje tu část, kterou si jakž takž pamatuju, dokola - aspoň předpokládám, že to mělo minimálně dvě sloky, taky je možné, že si to pamatuju celé a zdá se mi to krátké. ?Trysky? na botách a věčně v krátkejch kalhotách
máš v očích odvahu i strach ty malej špunte zaječí. Činkou sotva hneš a když pak vlka převezeš
jsi hvězdou hvězd a hrdinou jsi největším
Hej hou nakreslenej zajíci,
vždycky ti v dálce,
držíme palce,
hej hou nakreslenej zajíci,
vedeš si náramně dík…

Reakce:
HelcaK
960 příspěvků 27.7.07 11:25
Ne činkou,

ale hlávkou… asi.
a ještě tam někde bude: přejem ti sílu, do dalších dílů, hej hou…

tea63
935 příspěvků 27.7.07 11:46
Pořád se to snažím vybavit,

a stále mi naskakuje "Hej pane zajíci " od Golden Kids. Ale v době Zagorové, Kotvalda, Hložka a "Holek z naší školky " :-)) jsem maturovala a vím, že se ty písničky hrály všude. Jen si vzpomenout. Achjo.

HelcaK
960 příspěvků 30.10.10 19:13
NEKECEJ!

Ty jo, tys to našla! No, je to teda o dost delší… Dík.

penda
4752 příspěvků 31.10.10 02:27

Helí, musel to na youtube někdo přidat, protože v době, kdy ses ptala, jsem to hledala marně. Dokonce jsem psala i na stránky Hložka a Kotvalda, ale nikdo mi neodpověděl. :)

Jj, mám pravdu, přidáno to bylo v březnu 2010. :)

HelcaK
960 příspěvků 31.10.10 18:32
Jojo,

toho data přidání jsem si taky všimla - ale mam pocit, že jsem to tam ještě v létě hledala a nenašla, holt blbý klíčový slova :-?

Váš příspěvek

Newsletter

Milujeme vaření, nikoliv spam. Přihlaste si novinky z Labužníka.

Přihlásit se k newsletteru

Naši partneři

Vitalion

zdraví, nemoci, léčení
www.vitalion.cz

eMimino

těhotenství, děti, rodina
www.emimino.cz

Recept na jídlo

recepty, jídlo, vaření
www.receptnajidlo.cz