Hare Krišňácké taštičky - pirogy

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

kajda123
4 příspěvky 24.09.13 10:59
Hare Krišňácké taštičky -pirogy

Dobrý den. milí labužníci. Scháním recept na taštičky (spíš to vypadá jako pirohy) které pečou Hare Krišňáci:) kupuji si je u nás be zdrave vyživě, jsou fenomenální (hlavně Ty kokosové)a paní rikala, že ji to pecou prave Krišnaci. Nikde to nemohu najit, na fotkach jejich portálu Ty taštičky vidim.Asi se to jmenuje jinak, ale nevim jak.Pak by se dal recept určitě I vyhledat. Predem moc Děkuji

Reklama

Reklama

Reakce:

di
2451 příspěvků 24.09.13 13:02

Nejsou to samosy? Aspoň pod takovým názvem to pečou u nás v Haribolu , nosívá mi je dcera. Narychlo jsem našla jeden a druhý recept, ale někdo zkušenější jistě poradí líp, sama jsem to nikdy nedělala, jen jedla.

kajda123
4 příspěvky 24.09.13 14:57

Není bohužel:(,ale I tak děkuji za snahu. vypadaj taky super.Ty Krišňácký mi prijdou, že nejsou snad ani pecený, spíš jakoby sušený v troubě:)

di
2451 příspěvků 24.09.13 15:10

Jsou smažené, píše se o tom v obou receptech.;-)
Tak holt zkontaktujte Kršňáky a recept bude hned.
Edit. Poradila jsem, co jsem mohla, odborník na kršnáckou ani indickou kuchyni nejsem. Co jsem se tak ale mezitím dívala, nic moc jiného asi nenajdete. Jedinou věcí jsem si jistá - pirogy ani pirohy se to určitě nejmenuje.

kajda123
4 příspěvky 24.09.13 19:56

@di jojo určitě nejmenuje, ale vypadaj tak. Koukala jsem na jejich domácí kurzy vaření a maj tam tech taštiček fotky. Plní je I zeleninou atd.Jde mi hlavně o tu kokosovou náplň, nic tak dobrýho jsem roky nejedla. Zkusím ještě pohledat na netu a kontaktovat Ty Krišnaky. Snad mi ten recept napisou. I tak moc děkuji za snahu:) až to najdu, vyrobim, vyfotim a šoupnu to sem.

di
2451 příspěvků 24.09.13 21:56

Kokosové jsou tady . Víc ale opravdu řeknou až ti kršňáci.

kajda123
4 příspěvky 04.11.13 09:44

@di super děkuji moc, vyzkouším a dám vvědět:D

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Newsletter

Milujeme vaření, nikoliv spam. Přihlaste si novinky z Labužníka.

Přihlásit se k newsletteru

Reklama

Naši partneři

Vitalion

zdraví, nemoci, léčení
www.vitalion.cz

eMimino

těhotenství, děti, rodina
www.emimino.cz

Recept na jídlo

recepty, jídlo, vaření
www.receptnajidlo.cz