Gulášovka z mletého masa

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
bryndziarik
26 příspěvků 21.10.05 16:57
Gulášovka z mletého masa

Chcela by som skusit uvarit gulasovu polievku z mletého masa… osmazit na cibuli, trosku tej papriky, trosku paradojok, nejaka korenova zelenina, zo dva zemiaky a krupicove halusticky… myslite, ze sa to mlete masko bude v polievke spravat slusne? :-) alebo mate nebodaj nejaky vlastny osvedceny recept na gulasovku z mleteho?

Reakce:
lydia
1227 příspěvků 21.10.05 17:22
musi to byt polivka?

co tak udelat chilli con carne

bryndziarik
26 příspěvků 21.10.05 17:27
Hm.. mala by to byt polievka

Chilli con carne milujeme! Ale teraz hladam recept na polievku, pride sestra a chcem nam urobit plnene papriky, lenze priatel ich nema rad, tak som chcela urobit nejaku vydatnu polievku - ale fazulu sme mali minuly tyzden prave v tom chilli:-) takze strukovinovu velmi nie, vyvar sa mi nezda dostatocne syty a kapustnicu tiez neje:-) takze mi vysla gulasovka :-)

misapoho
135 příspěvků 21.10.05 18:58
...

jo, neboj, mlete maso bude v pohode, moje mamina casto dela gulasovku prave z mleteho masa.

kltko
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.10.05 19:39
v pohode

žiaden strach, bežne aj do veľkých gulášov (10 a viac litrov) dávam mleté mäso. Hlavne keď je málo času, tak mleté hovädzie sa urobí zarovno kúskami bravčového.

Váš příspěvek

Newsletter

Milujeme vaření, nikoliv spam. Přihlaste si novinky z Labužníka.

Přihlásit se k newsletteru

Naši partneři

Vitalion

zdraví, nemoci, léčení
www.vitalion.cz

eMimino

těhotenství, děti, rodina
www.emimino.cz

Recept na jídlo

recepty, jídlo, vaření
www.receptnajidlo.cz