Guláš

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Labužník Apolena
94 příspěvků 14.08.02 06:06
Guláš

Včera jsem dělala guláš podle vašich rad a konečně se blížím tomu hospodskému ideálu … Smíchla jsem rady od vás všech - dle Skalise vytrvalost a dle ostatních „holek“ zahuštění a ostatní finty a vyplatilo se to. Myslím, že ještě pár pokusů nanečisto bude z toho gulášek jedna báseň.
Díky za pomoc

Reklama

Reklama

Reakce:

Pampeliska191
1075 příspěvků 14.08.02 09:28
Apoleno

Ja delala zase dneska gulasek a zrovna jsem na Tebe myslela.
Vsak vsichni jsme tak zacinali, kazdy se musi ucit. Vidis, jaka jsi sikulka. Za nejaky cas budes varit ten nejlepsi gulas.A co je ted nejlepsi, ze kdokoliv se muze kouknout na Labuznika, nebo se taky zeptat na ruzne detaily a postup vareni. Je to proste SUPER.

Labužník Apolena
94 příspěvků 20.08.02 05:06
Pampeliško a všichni prima Labužníci ...

přesně tak. Když nevím, tak mrknu nebo se zeptám. Nejdříve jsem se styděla - říkala jsem si, že si přeci netrhnu ostudu primitivníma a základníma otázkama, ale, po krátkém pozorování Labužníka, jsem zjistila, že ho navštěvují „dospělí“ lidé, kteří berou život jaký je a chápou, že nikdo učený z nebe nespadl. Takže dneska už se zeptám na cokoli a občas i přihodím nějakou svoji laskominku.
Taky se mi moooc osvedčila ® !! Díky za ten nápad, Babi. Dávám si je všechna do oblíbených a v případě nouze jenom rychle hodím oko.
Chodím sem skoro denně a navíc ráda. Takže zdravím všechny Labužníky a brzy na chatu na schledanou!!

babi
6360 příspěvků 20.08.02 10:32
Milá Apoléno...

Přeji Tobě a Tvé rodině příjemnou dovolenou, kterou si určitě víc jak zasloužíte. Jsem ráda, že se osvědčila ¨z nouze cnost¨ a že to ® Ti alespoň trošínku pomáhá. Vidíš, i Pepíno se knám přidává! No uvidíme, co Pepíček udělá s tím Chat a možná, že si někdy budeme mít možnost ¨popovídat¨! Měj se fajn! Jitka.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Newsletter

Milujeme vaření, nikoliv spam. Přihlaste si novinky z Labužníka.

Přihlásit se k newsletteru

Reklama

Naši partneři

Vitalion

zdraví, nemoci, léčení
www.vitalion.cz

eMimino

těhotenství, děti, rodina
www.emimino.cz

Recept na jídlo

recepty, jídlo, vaření
www.receptnajidlo.cz