Grily

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Stránka:  « Předchozí 1 2
Valkovaanna
11 příspěvků 26.5.21 22:39

Je lepší koupit domů menší gril na plyn nebo dřevěné uhlí? Jaká je největší výhoda grilu na plyn?

Jarekglaic
9 příspěvků 28.5.21 06:48

Největší výhodou grilu na plyn je jeho rychlé roztápění, ale také držení teploty grilu. Jinak teda já mám doma duo gril, kde mám jednu polovinu na plyn a tu druhou na dřevěné uhlí. Docela často to střídám podle nálady :-)

Valkovaanna
11 příspěvků 29.5.21 09:08

Kolik stál? nikde jsem ještě neviděla, že by byl gril i na plyn i na dřevěné uhlí. Jak je to velké?

Janac03
2 příspěvky 24.6.21 09:04

Vnímáte nějak rozdíl v chuti a vůni masa z grilu na plyn a na dřevěné uhlí? Docela nad tím plynovým grilem přemýlším, protože se mi moc líbí to rochlé a celkově jednoduché roztápění + obsluha, ale mám trochu obavu z toho, že to zkrátka nebude ono a na chuti masa to bude znát. Zatím mám něco takového https://s-nabytek.cz/…hradni-grily a vlastně si nemůžu moc stěžovat, ale musím se přiznat, že se občas do grilování nepustím jen proto, že mě štve ta celá příprava a roztahování věcí okolo. S tím plynem by to bylo příjemnější a rychlejší.

boxerka123
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.7.21 14:48

Máte někdo zkušenosti s kvalitním zahradním grilem? Chtěla bych si nějaký koupit, ale pořád nevím jaký.

Raketa22
5 příspěvků 26.7.21 20:52

Gril se dá dnes koupit v každém supermarketu kde mají třeba oddělení zahrady.

boxerka123
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.7.21 16:29

Já v žádném supermarketu nic takového kupovat nechci. Nemám s tím dobré zkušenosti.

dejvik22
52 příspěvků 31.8.21 18:11

Dobrý den, prosím o doporučení zahradního plynového grilu, který je nejlepší? Od jaké značky?

Coufalovaboz
5 příspěvků 26.10.21 22:05

Já bych chtěla pro manžela koupit na Vánoce kvalitní gril, aby na něm mohl připravovat dobroty pro celou rodinu?

Sovackova
8 příspěvků 29.10.21 17:38

Pokud chcete pro něj koupit fakt kvalitní a dobrý gril, tak doporučuji se mrknout na keramický gril. Keramický gril musí být uzavíratelný. Keramika se dokáže perfektně rozehřát všude stejně, takže se na tom opravdu velmi dobře griluje.

Coufalovaboz
5 příspěvků 30.10.21 18:22

Můžete mi teda poradit, kam bych se měla mrknout na ten keramický gril? Zní to docela dobře

Stránka:  « Předchozí 1 2
Váš příspěvek

Newsletter

Milujeme vaření, nikoliv spam. Přihlaste si novinky z Labužníka.

Přihlásit se k newsletteru

Naši partneři

eMimimino

Těhotenství, děti, rodina www.eMimino.cz

Vitalion.cz

Zdraví, životní styl www.vitalion.cz

Arome.cz

Parfémy, kosmetika www.arome.cz

Módnípeklo.cz

Trendy, módní tipy www.modnipeklo.cz