Grilování v mikrovlnné troubě

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Jagea
10 příspěvků 04.09.05 10:06
Grilování v mikrovlnné troubě

Máte někdo zkušenosti s grilováním v mikrovlnné troubě? Mám mikrovlnku s horkovzdušnou troubou a chtěla bych v ní grilovat plátky vepřové kýty,které mám naložené v oleji s kořením. V mikrovlnce jsem ještě nikdy negrilovala tak nevím jak na to.

Reakce:

Vali
1326 příspěvků 04.09.05 12:23
Jageo

spanny
159 příspěvků 05.09.05 20:35
Jaego

To zalezi na tom na jaky gril jste doma zvykli grilovat. Ja mela plynovy gril a ten byl vynikajici a o proti tomu by ten Mikrovnkovy grill nebyl dobry. Ja ale ted mam gril na me elektricke troube a tak ted ten mikrovlnkovy gril je stejne tak dobry. Ja ted ten gril v mikrovlnce pouzivam velmi casto.

meisje
580 příspěvků 05.09.05 21:21
...

Grill v mikrovlnce pouzivam velmi casto a jsem s nim moc spokojena.Griluji v tom uplne stejne jako v klasicke troube s grilem, ja tam griluji i cele kure na te otaceci jehle. Je pravda ze mam mikrovlnku tu nejvetsi co je k mani, takze dle mych zkusenosti je to treba vice hlidat, protoze v male mikrovlnce to bude hotove driv apod. Stejne tak pouzivam horkovzdusnou troubu v mikrovlnce, pecu v ni veskere kolace, zakusky, masa atd ( bo jinou nemam) a jsem s ni taky moc spokojena. Chce to trochu cviku, okouknout jak to pece, protoze 200st. v ni vypada trochu jinak nez v klasicke troube, ale kdyz se tohle zmakne tak je spokojenost na vsech stranach.

spanny
159 příspěvků 06.09.05 01:06
Meisje

Ano, mas pravdu, mikrovlnka je vynikajici na grilovani a na peceni. Ja v ni pecu chleba, na 200 stupnu a asi tak hodinu a je vynikajici.
a samozrejme grilovani je vynikajici ( jestlize nemas plynovy gril) a protoze Mikrovlnka je mensi trouba nez ta normalni tak se rychleji zahreje a tim pouziva min elektriny.

persica
1 příspěvek 19.06.15 01:33
grilovani v mikr. troube

Jsem technickej atitalent, proto bych se chtela zeptat, jestli gril v mikrovlnce pracuje jako klasicky ril (elektrika), anebo jako mikrovlnka (mikrovlny)? Dostala jsem velkou mikrovlnku Scharp, ktera ma dvojity gril (a jeste jine vymozenosti :), a myslim, ze by grilovani a ruzne zapekani bylo rychlejsi, nez v troube, ktera je vetsi. Dekuji.

Váš příspěvek

Newsletter

Milujeme vaření, nikoliv spam. Přihlaste si novinky z Labužníka.

Přihlásit se k newsletteru

Naši partneři

Vitalion

zdraví, nemoci, léčení
www.vitalion.cz

eMimino

těhotenství, děti, rodina
www.emimino.cz

Recept na jídlo

recepty, jídlo, vaření
www.receptnajidlo.cz