Grilování, protože jaro je za dveřmi

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Drobek 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.03.08 20:59
Grilování, protože jaro je za dveřmi

Nedá se nic dělat, ale musím dělat reklamu jak se dá.
Píšu a sháním recepty až se ze mne kouří, něco čtenářské pomoci by přišlo vhod. Navštivte mou Světovou Barbecue Kuchařku.

Reklama

Reklama

Reakce:

zlata
1200 příspěvků 16.03.08 21:30
Milý Drobku,

neboj se, „kukáčí“ se vždycky najdou a rádi k Tobě zajdou.
Jaro je tu vskutku hned, když i lilie lezou ven.
A tak hupky, šupky pro recept.
A, že žádný neznáte?
To přeci vůbec nevadí,
on Vám Drobek poradí.

Hodně spokojených návštěvníků Tvých skvělých stránek přejí „chlebáci“ Vlasta Zlata

Drobek 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.03.08 21:54
Udělalas mi radost,

děkuju.

tea63
935 příspěvků 16.03.08 22:13
Drobku

já tedy pilně chodím na „kukandu“ a pomalu spřádám jarně-letní grilovací plány. ! A máš tam toho tolik, tolik krásných receptíků, že už jsem z toho skoro jelen - labužník....... Drobek a Světová barbecue kuchařka patří labužnicky k Labužníku, tak jakápak reklama

zlata
1200 příspěvků 16.03.08 22:45
Drobku

není zač, moc ráda z Tvých stránek čerpám. Sice gril na balkóně by šel, ale zateplili nám ho polystyrenem a to by asi nebylo dobré, když bychom jim to tu trošku seškvařili. Tak zbývá gril v troubě nebo u syna na chalupě. Ale papčo je fajn, tohle můžeme oba. Měj se hezky a ať to „čmoudí“, jen když to chutná. Zlata

Drobek 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.03.08 04:11
Nojo,

dělám co můžu, já už se jara taky nemůžu dočkat.

Labužník Ecinazuz02
17 příspěvků 11.07.09 19:31
Kdo griluje- neubrání se mastnotě...jak na ni vyzrát?

CODI ENERGIC- Rozpouští všechny druhy tuků na jakémkoliv povrchu. Je ideální i do domácnosti- kuchyní na odmašťování sporáků, dlaždic, obkladaček, velmi znečištěného nádobí, do koupelen a podobně. Velmi účinně odstraňuje mastné skvrny z oděvů, potahových látek a koberců!
Výborně odmašťuje ruce od šmíru!Účinný na mytí motorů, disků kol, mytí jízdních kol!

Navštivte mé stránky, kde se dozvíte více: „Codi Energic ZDE“: http://www.fcc-club.wbs.cz/…rogerie.html„target=“_blank

Děkuji

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Newsletter

Milujeme vaření, nikoliv spam. Přihlaste si novinky z Labužníka.

Přihlásit se k newsletteru

Reklama

Naši partneři

Vitalion

zdraví, nemoci, léčení
www.vitalion.cz

eMimino

těhotenství, děti, rodina
www.emimino.cz

Recept na jídlo

recepty, jídlo, vaření
www.receptnajidlo.cz