Glama se vrátí....

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

glama 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.03.06 19:06
Glama se vrátí....

Moji milí,
jak se tak rok s rokem sešel, zdá se, že jsem se už snad konečně uzdravila tak se budu muset va moci vrátit i mezi vás všechny.
Změnila jsem také (ne úplně dobrovolně) zaměstnání, ale dá se říci, že se vracím opět pozvolna zpět ke své původní práci. Smalým odbočením zase ke gastronomii. A jsem děsně šťastná!!!
Budu opět učit číšníky a kuchaře!!!
Přejte mi tu radost a já vám děkuji :-)))
Omlouvám se všem, kterým jsem neodpověděla na jejich dotazy u mých receptů, od těď už to bude jiné, budu se méně či více pravidelně zjevovat.
Moc zdravím všechny své milé zdejší přátele, za všechny zejm. Babi, Pepíčka i Pendu (mimochodem, už zase zlobíš, ty potvůrko podivná?!?!?!)
A těším se tu na vás VŠECHNY!!!!!!!!!!!
Vaše GLAMA

Reakce:

penda
4752 příspěvků 07.03.06 19:22
Glamo, zlatíčko......

vítej zpátky, i když nevím, zda to stojí za to, se sem vracet, poslední dobou zde mají téměř všichni alergii. Jak jinak, než na pendu. A poznáš sama, až to všechno pročteš, jak to tu vypadá.
Tak přeji příjemnou zábavu a doufám, že se brzy podělíš o nějaké perly z Tvého jídelníčku, jen doufám, že ne z toho nemocničního. ;o))

CrazyAnca
5 příspěvků 07.03.06 19:28
...

Milá Glamo,
jsem moc rád, že se budu moci opět setkávat s Tvými recepty a komentáři, takže nejen Ty - i já jsem děsně šťastný, že Ti zdravíčko slouží a že jsi spokojená a můžeš dělat to, co Tě těší. Moc Ti to to přeju!

CrazyAnca
5 příspěvků 07.03.06 19:33
...

Ještě upřesnění, Glamo, - pod jménem CrazyAnca jsem to psal omylem já, starý dobrý traktor Padre. Pardon.

glama 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.03.06 19:32
Milá Vladko

do téže řeky dvakrát nevstoupíš…
S tím se počítá
Ale moc ráda vás zase všechny vidím a těším se na diskuze (ne hádání) na polemiky (ne rejpání) ne vtipné poznámky (ne jízlivé) ne veselé popichování (ne urážky)
Lecos jsem tu už zažila........
Tak se i ty, držtičko, snaž

Jenofefa
1315 příspěvků 07.03.06 19:53
Glamoooooo,

konečně v tom dnešním zamračeném podivném dni dobrá zpráva. Neznala jsem příčinu tvého odmlčení, ale stýskalo se mi… Buď vítána doma, tam kam patříš, těším se na tvé nejůžasnější recepty. (Poznámka pro nezasvěcené - to „ů“ není ani chyba, ani překlep.)

Manana
1515 příspěvků 07.03.06 20:21
Týýýýýýýýý brďo!

Glamo, vítám tě i já, Manana! ;-)
A ať se ti ta práce povede!

esmeralda
4813 příspěvků 07.03.06 20:50
Glama se vrátí....

Glamo, nekorunovaná Královno Labužníka, vítej zpátky. Doufám že veškeré zdravotní problémy jsou už v minulosti a zase nás oblažíš svými originálními recepty. Slávu tvých ůžasných řízků šířím i na odvrácené straně polokoule…

babi
6360 příspěvků 07.03.06 22:57
...

Glamo, holčičko! To je nádherná novinka. Moc jsem na Tebe myslela! Už se nemohu dočkat na kontakt s Tebou.
Pa,
 babi

glama 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.03.06 23:15
Moji milííííííííííí

Strašně vám děkuji za vítání!!!
Je to hrozně milé,jak jste milííííí!
Jen, Esme, tos přehnala!!! Královna je tady zcela a jedině a rozhodně a rozhodně rozhodně BABI. Taková Královna matka. Pepíček zas Praotec Čech, zakladatel, Penda by mohla být poněkud brutálnější verze Včelky Máji, protože stále popichuje, pak je tu pěkné klubko dobrých sudiček, jako Jena, Esme a spol., Manána zas je Kouzelný dědeček. V pozdámčí je dost dělného lidu, najde se i řada odvážných rytířů, (samozřejmě kuchyň plná kuchtíků a kde je ten vrchní Bunter?)
No a na završení spousta a spousta čtenářů téhle kulinářské pohádky
Tak se nebojte, já se určitě do nějaké hádky rychle přimíchám,, neb se vždycky řítím po hlavě do všeho a držet pusu neumím.
Jen se opravdu budu snažit bých vždy a za všech okolností objektivnní a slušná. |To slibuji. Howg!

glama 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.03.06 23:25
Moje milá Babi!

opravdu moc a moc ráda tě vidím a doufám, že se brzy i přečteme! Moc se těším!!!

Esme, moje řízky ti hluboce děkují.....!

Manana
1515 příspěvků 08.03.06 00:21
glamo,

sorry jako líto, ale králem, či lépe císařem mezi námi (a buďme rádi, že se k nám vůbec přihlásil) bych uvedl toho, co vpodstatě nejméně píše a nejméně se zůčastňuje našich přiblblých debat , a já se mu nedivím. S ohledem na gastronomickou úroveň, ve které se pohybuje on, se nemůže naší debaty zůčastnit, protože by nás musel začít vyučovat o tom, jak se vaří čaj. Je to AFTIC. Nejslavnější český kuchař, Mike Dobromil Klíma.

Papaja 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.03.06 10:53
Ahoj Glamo,

pamatuji si na Tvůj (a asi jeden z posledních před odmlčením) příspěvků. Nebyl moc veselý. Takže pokud je teď už vše OK, je to moc fajn!. Jsem ráda, že tady zase budu mít zkušenou „skoro kladeňačku“
Přeji Ti úsměv na tváři.
 P.

Bunter
457 příspěvků 12.03.06 21:12
Milá Glamo

jsem moc rád, že jsi zpátky!! Bylo tu bez tvých komentářů a receptů smutno…Tedy vítej domů

Váš příspěvek

Newsletter

Milujeme vaření, nikoliv spam. Přihlaste si novinky z Labužníka.

Přihlásit se k newsletteru

Naši partneři

Vitalion

zdraví, nemoci, léčení
www.vitalion.cz

eMimino

těhotenství, děti, rodina
www.emimino.cz

Recept na jídlo

recepty, jídlo, vaření
www.receptnajidlo.cz