Francouzky netloustnou

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Florentyna
439 příspěvků 18.02.06 14:08
Francouzky netloustnou

Už také v češtině vyšel překlad knížky Francouzky netloustnou (French Women Don't Get Fat) autorky Mireille Guilianové. Loni knížka získala obrovskou popularitu v USA, protože velmi čtivě a zábavně pojednává o životním stylu Francouzek. Pár slov z přebalu knížky:

…Autorka odkrývá tajemství francouzského paradoxu, který spočívá v tom, že právě Francouzky, jež jsou známé svým požitkářstvím, zůstávají až do vysokého věku štíhlé a vitální… Rozhodně nezapře svou vášeň pro gastronomii, neboť vyprávění doplňují recepty, mnohé zajímavosti o potravinách a spousta triků jak si uchovat štíhlost…

Vydalo nakl. Ikar, www.knizniweb.cz, cca 270 stran, 199 Kč

Reakce:
Yvette
704 příspěvků 25.02.06 08:42
Florentynko,

souhlasim s touto moc krasne, libive ctenou knizkou. Mam ji sice v anglictine, ale je velice ctiva. Ctu si ji vzdycky, kdyz uz opravdu chci se nejak zmensit, coz znamena kazdy den, ale nejak mi to nejde.
Florentynko, doufam, ze tato knizka bude zdobit nejen Tvoji a moji kucharskou sbirku, ale i mnoho dalsich Labuzniku .

Labužník Andry02
121 příspěvků 01.03.06 20:28
Potvrzuji

Knizku jsme si odpo prinesla domu a najednou zjistuju, ze manzel bude mit studenou veceri - nejak jsem se zacetla Moc pekna, ctiva knizka o tom, jak si vychutnat jidlo a zivot celkove!

buraci
1136 příspěvků 02.03.06 10:02
Porkova polevka

Tak knizku jsem zakoupila, neco uz i uvarila a bylo to dobre. Ovsem to, jak se nam autorka snazi namluvit, jak stravime radostny vikend bez hladu pouze ve spolecnosti vareneho porku mi pripada kapku nadnesene.

trikolka
383 příspěvků 05.03.06 09:25
teda Flo

ty me vzdycky nazenes do knihkupectvi. tentokrat jsem k Francouzkam prihodila jeste knizku detskych dortu v kalendarovem formatu, uzasne obrazky. uz sem prosim te moc nic nepis, jinak me muj drahy holi pozene, ze si zas koupim nejakou knizku o jidle

heja
312 příspěvků 05.03.06 10:14
Trikolko, dětské dorty ??

Tak teď jsi nalákala zase Ty mne. Francouzky netloustnou si chci také koupit a Ty navíc lákáš na Dětské dorty. Prosím Tě, které knihkupectví (firma) ten kalendář má ? Moc mě to zajímá. Prosím, o přesný název, zkusím najít na webu. Budu teď několik let tvořit dětské dortíky (4 ročně) a dochází mi fantazie. Dík za jakoukoliv informaci.

Labužník Andry02
121 příspěvků 05.03.06 14:56
Hejo,

mlsne cekam na reakci na detske dorty, taky mne to ceka :-)) Znas Pohosteni s fantazii a vtipem? Nakladatelstvi Brazda. Skvele detske sendvice ve tvaru semaforu, hada atd - SKVELA!!

heja
312 příspěvků 05.03.06 15:16
Andry: Pohosteni s fantazii a vtipem?

To jsem nečetla, ale myslím, že jsem se do té knihy začetla někde v knihkupectví. Dala jsem si závazek, že už kuchařky nebudu nakupovat, ale znáš to. Nakonec si zase udělám radost. A co se týče těch dětských radovánek, inspirace nikdy není dost. Dík za tip.

heja
312 příspěvků 05.03.06 15:21
Florentýnko

Promiň, že jsme přehodily výhybku a od Francouzky netloustnou jsme plynule přešly ke kuchtění pro děti. Ale Ty to jistě pochopíš.

trikolka
383 příspěvků 05.03.06 19:17
dorty pro deti

a ostatni vareni, zalozila jsem nove forum tady kde je odpoved na vasi otazku a taky misto na pridavani dalsich kucharek vareni pro deti

Váš příspěvek
Další podobná témata podle názvu

Newsletter

Milujeme vaření, nikoliv spam. Přihlaste si novinky z Labužníka.

Přihlásit se k newsletteru

Naši partneři

Vitalion

zdraví, nemoci, léčení
www.vitalion.cz

eMimino

těhotenství, děti, rodina
www.emimino.cz

Recept na jídlo

recepty, jídlo, vaření
www.receptnajidlo.cz