Fotogalerie.

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
zlomax
426 příspěvků 13.5.10 08:28
Fotogalerie.

Dále mě napadl jistý druh fotogalerie. Většina z vás fotí to co uvaří a šoupne to do deníčku. Je potom složité hledat jedno jídlo od vícero autorů. Jiný kuchař, jiná fotka a úprava. Vzniklo by takové zajímavé fotografické porovnání. Asi blbost co?

Reakce:
bedla
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.5.10 09:52
Fotogalerie ...

tu už nám vlastně zařídil pepíček. Kdokoliv z nás, kdo vaří, fotí má možnost jednoduchým způsobem foto přiřadit přímo u receptu. Pepíček je šikula, stačí přiložit myšku na obrázek a víš od koho pochází. Ponejvíce autor obrázku píše i své poznatky dolů pod recept.

zlomax
426 příspěvků 13.5.10 10:19
Bedlo,

v jistém slova smyslu máš pravdu. Jen si ale představ, že dotyčný recept uvaří dejme tomu padesát lidí, a co se stane s receptem s tolika fotkama? Pepíček je machr, ale tohle ten recept nerozchodí. Jedna či dvě fotky ano, ale co dál. Fotíš ty, Danda, Nero, Mánek, Noskovice a mnoho dalších. Omlouvám se, pokud jsem zapoměl na nějakého fotiče.

bedla
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.5.10 13:02
foto ... chápu o co Ti jde,

tak dalece jsem ale nikdy nepřemýšlela, pepíček nám na tuto otázku jistě odpoví. A pak, všechni níže jmenovaní mají rozdílné chutě, myslím, že ta hrstka pepíčkovi receptář nezahltí.

casino
4498 příspěvků 13.5.10 21:51
Přidejte k receptu svoje obrázky

Se svou předválečnou leikou jsem jaksi mimo hru.
K tomuto Ořechový dort velmi dobrý (podle Sandtnerové - upraveno) mám skoro intimní vztah. Být to „můj“ recept, a někdo mi tam, byť v dobré víře, šoupl takovou fotku, tak bych vyskočil z kůže. Takto je to čistě věc autora. Nic s tím nenadělám, až doteď jsem jen tiše úpěl.
Když někdo k mému receptu "Višně v čokoládě ":http://www.labuznik.com/recipe.php?… přilepí telecí hlavu tak jsem v klidu; dříve nebo později může podobné srandičky očekávat mnohý z Labužníků.
Když ale k "Pečené telecí ":http://www.labuznik.com/recipe.php?… típne někdo třeba pečený bůček, tak asi budu řvát jako tur nebo prase :-( Tím chci říci, že autor receptu by měl mít možnost o snímcích u receptu rozhodovat sám. Stejně jako nese zodpovědnost za psanou část receptu, měl by být i spoluzodpovědný za obrázky.
Pokud tato možnost existuje už nyní, tak se omlouvám za svou nevědomost a jsem rád že jsem se snad žádného hříchu nedopustil :-)

manek
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.5.10 22:02
Maxíku,

předpoklad, že k receptu dá fotku 50 lidí, je silně, ba přímo nadneseně optimistický!

Váš příspěvek
Další podobná témata podle názvu

 Newsletter

Milujeme vaření, nikoliv spam. Přihlaste si novinky z Labužníka.

Přihlásit se k newsletteru

Naši partneři

eMimimino

Těhotenství, děti, rodina www.eMimino.cz

Vitalion.cz

Zdraví, životní styl www.vitalion.cz

Arome.cz

Parfémy, kosmetika www.arome.cz

Módnípeklo.cz

Trendy, módní tipy www.modnipeklo.cz