Fotky k receptům

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

marmelada
1643 příspěvků 22.09.09 15:21
Fotky k receptům

Ahoj Pepíčku,
bude možnost vkládat fotky přímo k receptům? Případně si ke svým starým receptům fotku přidat? Nějak jednoduše, aby to zvládl i laik? Díky!

Reklama

Reklama

Reakce:

pepicek
1309 příspěvků 18.10.09 04:15
Dalo

právě jsem zprovoznil WYSIWYG editory v příspěvcích do deníčku a v úpravě vlastních receptů. A cože je to za zvíře ten WYSIWYG? Textový editor, který vypadá třeba jako Microsoft Word, můžete v něm formátovat text, barvit písmenka, či jinak zvýrazňovat text, vytvářet odkazy a VKLÁDAT OBRÁZKY

Celé je to propojené se sekcí Moje obrázky, kterou máte v sekci Můj Labužník. Tedy všechny obrázky tam uložené jsou následně dostupné i přímo v editoru, stačí kliknout na ikonku pro vložení obrázku, otevře se Vám menu a v něm kliknete na Vybrat na serveru. Zbytek už znáte ze sekce Moje obrázky. Můžete si nahrát nový obrázek na server nebo použít už ten, který tam máte. Výběr obrázku se provádí dvojím kliknutím a nebo přes pravou myš a volbu Vložit. Vložit můžete i zmenšený náhled.

Jen Vás prosím, abyste si obrázky před nahrátím na server zmenšili, protože fotky přímo z foťáku jsou velké jak hovado a jednak by v podstatě znemožnili natažení stránky s takto vloženým obrázkem a taky způsobily značnou zátěž serveru a tedy i načítání stránek ostatním uživatelům. Díky.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Newsletter

Milujeme vaření, nikoliv spam. Přihlaste si novinky z Labužníka.

Přihlásit se k newsletteru

Reklama

Naši partneři

Vitalion

zdraví, nemoci, léčení
www.vitalion.cz

eMimino

těhotenství, děti, rodina
www.emimino.cz

Recept na jídlo

recepty, jídlo, vaření
www.receptnajidlo.cz