Fotky k receptům

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Papaja  14.09.05 13:57
Fotky k receptům

Pepíčku, prosím, je nějaké pravidlo, jak velké mohou být fotky k receptům? Jednu fotku k mému receptu už se snažím posílat ze dvou adres asi 3 týdny a pořád není přiložena, takže asi nedošla. Ještě donedávna jsem ale fotila v nižší kvalitě a tyto fotky jsi bez problémů přiložil.
Poraď, prosím, co s tím.....
Díky
 P.

Reklama

Reklama

Reakce:

Labužník e.v.a.02
232 příspěvků 14.09.05 16:32
Fotky k receptům

ahoj papajo, taky jsem odesílala nějaké fotky a dnes znovu… asi je pepicek na dovolené.

Papaja  14.09.05 16:47
Že by....

…měl měsíc dovolené? 2.9.05 odpovídal na příspěvky…

Labužník e.v.a.02
232 příspěvků 14.09.05 16:54
hm...

…tak asi je něco špatně…

pepicek
1309 příspěvků 14.09.05 20:52
obrázky

všechny obrázky z minulého týdne jsem dnes přidal, od Papajy mi nic neprislo. Papajo, zkus to poslat jeste jednou. Diky.

Papaja  26.09.05 16:54
Pepíčku....

…teď jsem měla dovolenou já :-) Zkoušela jsem k mým posledním třem receptům ty fotky poslat asi 6×. Asi to bude nějakým zabezpečením...... Ani ve formátu .zip se nezadařilo. Musím to zkusit z domova nebo nevím.....

chocolat
106 příspěvků 15.10.05 14:16
Pepíčku

taky jsem ti včera poslala fotku k receptu. jenom ti to sděluju, abys mě mohl upozornit, kdyby náhodou nepřišla. díky

Papaja  04.01.06 10:27
Dívala jsem se do deníčků....

…a asi už mi nezbývá jiná možnost. Fotky k některým mým receptům budu vkládat do svého deníčku a k nim přidám číslo receptu. Jinak si nedovedu vysvětlit, že už asi měsíc posílám Pepíčkovi 2 fotky - formát .jpg nebo .zip. Obojí se stále vrací (nebo nevrací, ale prostě nedojde). Ach jo

Ivo
1045 příspěvků 04.01.06 10:39
Papajo...

…anebo je vkládej rovnou do receptu. Nebude to sice situované nahoře vpravo jako od Pepana, ale pořád lepší, než přeskakovat do deníčku…

Zdraví Ivo…

pepicek
1309 příspěvků 04.01.06 22:01
Papajo

taky netusim, kde je problem, od ostatnich fotky normalne chodi emailem. Nicmene pokud das fotku do denicku, tak bude soubor uz ulozen na serveru a ja ho odtamtud muzu vzit a prihodit k receptu

Papaja  05.01.06 08:02
Pepíčku,

tak to je bezva zpráva. Nejprve zkusím e-mailem a když to nepůjde, tak dám do deníčku.
Děkuji a přeji pěkný den všem

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Newsletter

Milujeme vaření, nikoliv spam. Přihlaste si novinky z Labužníka.

Přihlásit se k newsletteru

Reklama

Naši partneři

Vitalion

zdraví, nemoci, léčení
www.vitalion.cz

eMimino

těhotenství, děti, rodina
www.emimino.cz

Recept na jídlo

recepty, jídlo, vaření
www.receptnajidlo.cz