Fondue a raclette v jednom - zná někdo?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Eja
3838 příspěvků 10.06.07 13:05
Fondue a raclette v jednom - zná někdo ?

Kolegyně chce jako svatební dar fondue a raclette v jednom - údajně to viděla u nějaké známé. Rakletové lopatičky jsou v prostoru pod nádobou na fondue. Googlím, googlím a nic… Poradíte někdo ?

Reakce:
goralka
271 příspěvků 10.06.07 23:38
...

som šikovná, že?
Fondue

Eja
3838 příspěvků 11.06.07 00:29
Skvělé, díky,

stydím se, gůglila jsem hodně dlouho ale na tohle jsem nenarazila…

goralka
271 příspěvků 11.06.07 01:53
...

Nemáš sa začo hanbiť. Ja som len skúsila ísť cez obrázky a náhodou to vyšlo. Ani som nevedela, že taký výrobok existuje. Obyčajná zvedavosť, ktorá ma prinútila aj zistiť, ako sa tu komplikovane vkladajú odkazy
raclette + fondue

Lenka.Ricna
6 příspěvků 27.03.11 22:03

Ahoj, trošku to tady oživím svým dotazem:) Na internetu jsem našla elektrické fondue, konkrétně tady a zajímalo by mě zda s tím máte nějaké zkušenosti? Ta cena mi totiž přijde taky celkem v pohodě. Co si o tom myslíte?

meisje
580 příspěvků 28.03.11 13:22

Ja uz roky pouzivam pouze elektricke fondue. Fondue, ktere mam ja ale ma regulovatelny prikon elektriny - coz ja povazuji za nejvetsi vyhodu el. fondue. Jak jsem se divala ale na vas odkaz, tak toto fondue regulator vykonu nema. A myslim, ze je u el. fondue i ta vyhoda, ze clovek nemusi porad myslet na to zda ma doma lihovou napln a nebo ne…

Váš příspěvek

Newsletter

Milujeme vaření, nikoliv spam. Přihlaste si novinky z Labužníka.

Přihlásit se k newsletteru

Naši partneři

Vitalion

zdraví, nemoci, léčení
www.vitalion.cz

eMimino

těhotenství, děti, rodina
www.emimino.cz

Recept na jídlo

recepty, jídlo, vaření
www.receptnajidlo.cz