Fíková klobása.

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

marmelada
1643 příspěvků 26.01.06 17:32
Fíková klobása.

Kdysi jsem měla knihu od Marie Treben s léčivými recepty. Někomu jsem ji půjčila, tudíž ji už nemám. Fíková klobása léčí zácpu. Nemáte někdo ten recept?

Reklama

Reklama

Reakce:

penda
4752 příspěvků 26.01.06 17:45
Možná,

že se ti ozve Jena (Jenoféfa), ta ji určitě má. Já kouknu do svých zdrojů též, kdyby něco, tak se ozvu. ;o)

xgoni
63 příspěvků 26.01.06 18:26
...

Ja tú knihu mám, ale u rodičov, takže skôr ako o mesiac sa k nej nedostanem. Na webe som našla takýto postup a ak si dobre spomínam, M. Treben to písala tak nejako podobne.

Fíková klobása: umyjeme půl kg fíků, semeleme je na masovém mlýnku, přidáme 5 g moučky z listu senna vše smícháme v těsto. Potom z těsta zformujeme klobásu, zabalíme do folie a uložíme do chladničky. Ráno se jí nalačno fousek ve velikostí lískového oříšku, děti pouze třetinu a to tak dlouho, dokud nenastane normální trávení.

bedla 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.01.06 18:52
Fíková klobása

Marmeládo, je to ono?

Umyjeme půl kilogramu fíkú, semeleme je na masovém mlýnku, přidáme 5 g moučky z listu senny a vše smícháme v těsto. Potom z těsta zformujeme klobásu, zabalíme do fólie a uložíme do ledničky. Ráno se jí na lačno ve velikosti lískového oříšku, děti pouze třetinu a to tak dlouho, dokud nenastane normální trávení. bedla

bedla 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.01.06 18:57
fíková klobása

přehmat - fíků

marmelada
1643 příspěvků 26.01.06 19:48
Moc děkuji,

to byl fofr. Jste skvělí. Doufám, že účinek klobásy bude stejně rychlý.

Jestě jednou děkuji.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Newsletter

Milujeme vaření, nikoliv spam. Přihlaste si novinky z Labužníka.

Přihlásit se k newsletteru

Reklama

Naši partneři

Vitalion

zdraví, nemoci, léčení
www.vitalion.cz

eMimino

těhotenství, děti, rodina
www.emimino.cz

Recept na jídlo

recepty, jídlo, vaření
www.receptnajidlo.cz