Family Frost

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

glama 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.03.11 18:24
Family Frost

Před chvíli mi u dveří zazvonil pán a vtiskl do rukou katalog Family Frost. Nevypadá špatně, ten katalog…
Před lety jsem dělala export do Německa pro mateřskou firmu Eismann Group, do které FF patří a tak vím, že nesmírně dbali na kvalitu a jimi prodávané zboží bylo skutečně špičkové a na nejvyšší úrovni. Alespoň jejich požadavky na nás, jako výrobce, takové byly..

Proto by mě zajímalo, jestli máte někdo nějakou zkušenost s jídly a výrobky dodávanými firmou Family Frost…?

Reakce:

Alis
2617 příspěvků 17.03.11 18:44

S jídly a zmrzlinami už léta zkušenosti nemám. Ale s firmou ano: každou neděli mě budila ta jejich debilní siréna!!!! :twisted: :twisted: :twisted:

glama 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.03.11 18:59

:lol: :lol:
Rozumím, Alis… Ta siréna byla fakt otravná.. Ale už nehrají, už dovážejí na přímou objednávku.
Už nikoho nebudí ;-)
:mrgreen:

iva 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.03.11 22:37

zkusila jsem a poměr cena/výsledný dojem mne nepřesvědčil.

Dwarfy
21 příspěvků 20.03.11 12:20

Ahoj Glamo,
FF k nám jezdila 3 roky a zkušenost s nimi máme výbornou. Protože si lidi na sirénu stěžovali, jezdili pak po předchozí domluvě bez sirény v dohodnutý čas a zvonili u domovních dvěří na zvonek. A člověk si buď něco vzal nebo mohl odmítnout, že nic nepotřebuje, ať se staví zase za 14 dní. Už k nám nejezdí jen proto, že ta paní, co k nám jezdila, už u nich nepracuje a s jiným rozvozcem jsme se zatím nedomluvili (protože jsme u nich vždycky utratili dost peněz a nakoupili víc, než jsme potřebovali a pak jsme to ani nestíhali sníst).

Všechno vždy bylo dobře zmrazené, v dobré kvalitě a po rozmrazení dobré chuti, ale trochu dražší než v obchodě. Vyváží to jen to, že je to s dovážkou až do domu). A v cenových akcích to vyjde stejně nebo i laciněji než v krámě. My jsme od nich brali lososa, lososa v listovém těstě, mořskou štiku, hranolky, zmrzliny a občas něco na zkoušku (cordon bleu, škvarkové trojhránky) a všechno obstálo. Velmi dobrou měli v jedné akci čokoládovou polevu (toping) na zmrzlinu.

glama 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.03.11 12:41

Díky Dwarfy, potvrdilas mi to, co jsem si myslela. Opravdu dbají na kvalitu. A také jak je jídlo vyfocené na obalu, tak musí skutečně vypadat. :-)

gaburiatko
739 příspěvků 28.03.11 22:35
FF

Jeeejda, to este existuje to Family Frost auticko ????? Neskutocneeee :)))) Pamatam si, ze u nas na Slovensku to jazdilo este v case, ked som byvala u rodicov, teda tak cez 10 rokov dozadu. Odvtedy som myslela, ze to uz zaniklo. My sme si od nich kupovali len vanilk. zmrzku a byvala vyborna, ale vtedy som mala chutove pohariky trochu inde nez dnes. Neviem, ci by mi to uz teraz chutilo, kazdopadne asi aj ta kvalita sa postupne menila. Pamatam si, ze raz sme si od tadial kupili nejaky mrazeny polotovar, myslim, ze to boli cestoviny s nazvom TIVOLI a boli uchvatneeee :) Pamatam si, ze mi nehorazne chutili a hovorila som si, ze to musime este niekedy kupit a odvtedy som to auticko v nasom mestecku nevidela. No urcite by som skusila od nich opat nieco vyskusat :)

Váš příspěvek

Newsletter

Milujeme vaření, nikoliv spam. Přihlaste si novinky z Labužníka.

Přihlásit se k newsletteru

Naši partneři

Vitalion

zdraví, nemoci, léčení
www.vitalion.cz

eMimino

těhotenství, děti, rodina
www.emimino.cz

Recept na jídlo

recepty, jídlo, vaření
www.receptnajidlo.cz