Elektricky zavarovaci hrnec - doporucujete?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

viktorka11
194 příspěvků 20.02.08 20:49
Elektricky zavarovaci hrnec - doporucujete?

Ahoj, dnes mne pozadala mamka at ji se ji podivam na internetu po elektrickem zavarovacim hrnci. O necem takovem jsem dnes slysela prvne. Mate nekdo nejake zkusenosti a doporuceni? Dekuji. Sarka

Reklama

Reklama

Reakce:

Labužník Zuzik
286 příspěvků 22.02.08 15:56
doporučuji

pokud zavařujete ve velkém. Pořídila jsem na netu nerezový a je to fajn. Protože mám sklokeramickou desku, tak jsem měla strach na ni stavět těžký zavařovací hrnec a zavařování v troubě se nám moc nedařilo. Navíc v zimě občas děláme tlačenku a prejt a k tomu je třeba povařit větší množství masa - a zase s tou deskou mám strach tam postavit hrnec s 10 kg masa a ještě vodou. Takže to teď vaříme v elektrickém hrnci, protože je nerezový, tak to jde krásně umýt. Doporučuji koupit ten co má ovládání teploty i času a vypouštěcí ventil. No a pak se tedy připravit na větší spotřebu elektřiny. Ale jsem s ním spokojená - jen je to kapku neskladný kus nádobí a do paneláku nedoporučuji.
Snad z toho budeš moudrá.
Ahoj Zuzik

ji
98 příspěvků 24.02.08 22:16
...

El. zavařovací hrnec mám a používám asi 8 let a jsem s ním naprosto spokojená. Časovač je důležitý, vyrábějí ho i bez něj, ale ten opravdu nekupuj. Musela by jsi hlídat čas a pokud zavařuješ masové produkty (které nechávám po uvaření v hrnci), můžeš hrnec zapnout na noční proud a jít klidně spát. V letních měsících je velikou výhodou možnost dát hrnec pracovat na balkón nebo terasu (pokud máš) a nepařit se zbytečně v baráku. Já to tak alespoň dělám. Vypouštěcí ventil je pohodlný a díky tomu je hrnec oblíben v zimních měsících u jesenických sjezdovek - stánkaři s občerstvením v něm za stálého přihřívání připravují grog!

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Newsletter

Milujeme vaření, nikoliv spam. Přihlaste si novinky z Labužníka.

Přihlásit se k newsletteru

Reklama

Naši partneři

Vitalion

zdraví, nemoci, léčení
www.vitalion.cz

eMimino

těhotenství, děti, rodina
www.emimino.cz

Recept na jídlo

recepty, jídlo, vaření
www.receptnajidlo.cz