Elektrický kontaktní gril

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Zuzana.novackova
2 příspěvky 12.06.18 11:49
Elektrický kontaktní gril

Miluju grilování, ale ráda bych nějakou zdravější variantu a navíc bych si ráda dopřála maso z grilu i přes zimu, případně je mohla připravit v rychlosti na oslavy apod. Líbí se mi různé elektrické kontaktní grily, ale mám trochu obavu, jestli bude maso chutnat aspoň trochu jako z opravdového grilu na dřevěné uhlí, který máme na terase, nebo bude spíše jako z pánvičky. Nemáte s těmito grily někdo zkušenosti a vyplatí se případně připlatit si za nějaký lepší model, který umí poznat podle typu a tloušťky masa čas grilování apod?

Reakce:
rajce1
1 příspěvek 20.09.18 14:15
gril

Ahoj, podívej se na tento článek. Je tam celkem pěkně popsáno jak dobře grilovat na kontaktním grilu. My grilujeme už jen na kontaktním, za a) rychle, za b) chutné - nepoznáš rozdíl, za c) dobře se udržuje. http://www.gastrohouse.cz/…la-grilovani. Dobrou chuť

fuka133
1 příspěvek 24.09.18 09:55

Ještě pro inspiraci ji můžeš přečíst tento článek. http://neutralne.cz/…-jidelnicek/

Lukin46
1 příspěvek 05.12.18 10:07

Za sebe můžu říct, že máme elektrický kontaktní gril asi rok- zvyknul jsem si na něj a využívám ho moc rád. Na druhou stranu nepočítej s tím, že ti zcela nahradí klasický zahradní gril - maso je sice dobré, ale nemá takovou tu chuť po grilování. Je to spíše taková alternativa na zimu, kdy se nedá grilovat.

zdenka1212
1 příspěvek 14.07.19 23:38

Já si myslím, že elektrický kontaktní gril není dobrá volba. To maso z toho mi připomíná spíš maso z pánve. A navíc ten, který máme u rodičů má hrozně tlustý ten materiál, na kterém se to dělá, takže hroznou dobu trvá než se nahřeje a navíc to asi sežere spoustu elektriky bych řekla (ale nějaké novější modely to tak třeba nemají). Myslím, že mnohem lepší jsou tyhle grily na dřevěné uhlí https://www.letakytentotyden.cz/…-od-3-7-2019?….

Putin
64 příspěvků 15.07.19 08:38
Zdenka1212

Otázka zněla jak grilovat přes zimu, teda zřejmě doma. Nevím jak ty, ale já v kuchyni dřevěným uhlím nemůžu kouřit. :mavam:

Váš příspěvek

 Newsletter

Milujeme vaření, nikoliv spam. Přihlaste si novinky z Labužníka.

Přihlásit se k newsletteru

Naši partneři

Vitalion

zdraví, nemoci, léčení
www.vitalion.cz

eMimino

těhotenství, děti, rodina
www.emimino.cz

Recept na jídlo

recepty, jídlo, vaření
www.receptnajidlo.cz