Elektrický kontaktní gril

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Zuzana.novackova
2 příspěvky 12.06.18 11:49
Elektrický kontaktní gril

Miluju grilování, ale ráda bych nějakou zdravější variantu a navíc bych si ráda dopřála maso z grilu i přes zimu, případně je mohla připravit v rychlosti na oslavy apod. Líbí se mi různé elektrické kontaktní grily, ale mám trochu obavu, jestli bude maso chutnat aspoň trochu jako z opravdového grilu na dřevěné uhlí, který máme na terase, nebo bude spíše jako z pánvičky. Nemáte s těmito grily někdo zkušenosti a vyplatí se případně připlatit si za nějaký lepší model, který umí poznat podle typu a tloušťky masa čas grilování apod?

Reakce:
rajce1
1 příspěvek 20.09.18 14:15
gril

Ahoj, podívej se na tento článek. Je tam celkem pěkně popsáno jak dobře grilovat na kontaktním grilu. My grilujeme už jen na kontaktním, za a) rychle, za b) chutné - nepoznáš rozdíl, za c) dobře se udržuje. http://www.gastrohouse.cz/…la-grilovani. Dobrou chuť

fuka133
1 příspěvek 24.09.18 09:55

Ještě pro inspiraci ji můžeš přečíst tento článek. http://neutralne.cz/…-jidelnicek/

Lukin46
1 příspěvek 05.12.18 10:07

Za sebe můžu říct, že máme elektrický kontaktní gril asi rok- zvyknul jsem si na něj a využívám ho moc rád. Na druhou stranu nepočítej s tím, že ti zcela nahradí klasický zahradní gril - maso je sice dobré, ale nemá takovou tu chuť po grilování. Je to spíše taková alternativa na zimu, kdy se nedá grilovat.

Váš příspěvek

 Newsletter

Milujeme vaření, nikoliv spam. Přihlaste si novinky z Labužníka.

Přihlásit se k newsletteru

Naši partneři

Vitalion

zdraví, nemoci, léčení
www.vitalion.cz

eMimino

těhotenství, děti, rodina
www.emimino.cz

Recept na jídlo

recepty, jídlo, vaření
www.receptnajidlo.cz